Zmniejszanie piersi | Warszawa. Cena zabiegu zmniejszania piersi. Opinie

Zmniejszanie piersi

Klinika Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center

Zmniejszanie piersi ma na celu podniesienie komfortu kobietom ze zbyt obfitym biustem. Duże piersi dla wielu kobiet są powodem do dumy, jednak zdarza się, że ich wielkość znacznie odbiega od średniej i zamiast radości, przynosi pacjentce znaczne obniżenie komfortu życia. Zbyt duże piersi swoim ciężarem poważnie nadwerężają kręgosłup, powodując przykre dolegliwości bólowe i trudności z normalnym, codziennym funkcjonowaniem.

Horizon Medical Center najważniejsze jest dla nas samopoczucie pacjentów, ich radość z życia i komfort, dlatego otaczamy ich odpowiednią opieką i służymy radą. Zbyt duże piersi można zmniejszyć, by nie utrudniały życia i nie powodowały przykrych odczuć. Na najlepszy efekt operacji mogą liczyć panie o elastycznej, sprężystej skórze, bez zmian w gruczołach piersiowych.

Fakty o zabiegu zmniejszanie piersi:

  • Czas trwania – 60-90 minut
  • Rekonwalescencja – ok. 7-14 dni

Na standardowe etapy zabiegu zmniejszania piersi składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu

Przed zabiegiem należy wykonać następujące badania: morfologia z rozmazem, układ krzepnięcia (APTT), grupa krwi, poziom przeciwciał HBs, HCV, elektrolity (sód i potas), poziom glukozy na czczo, USG piersi oraz RTG płuc i EKG (osoby powyżej 50-go roku życia).

Operacja biustu przeprowadzana jest przez chirurga plastyka w sedacji. Pacjentka następnego dnia może opuścić klinikę.

Rekonwalescencja po zmniejszaniu piersi

Tuż po operacji biustu w okolicy poddanej zabiegowi występują siniaki i obrzęki. Częste są również dolegliwości bólowe, trwające przez kilka dni od zabiegu. Ich nasilenie można kontrolować dobranymi przez lekarza środkami przeciwbólowymi. Dolegliwości ustępują po około 7-14 dniach. Po zabiegu, przez tydzień należy stale nosić specjalny stanik, w ciągu następnych czterech tygodni można go nosić z przerwami. Do aktywności można powrócić po 3-7 dniach.

Kontrole po zabiegu

Po 7 dniach lekarz zdejmuje szwy, wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, sześciu miesiącach i po roku.

Efekty operacji zmniejszania piersi

Trwałe. Należy jednak pamiętać, że karmienie piersią, ciąża czy wahania wagi mogą mieć wpływ na zmianę efektów estetycznych.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem zmniejszania piersi pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Więcej na temat: zmniejszanie biustu, rekonwalescencja po operacji piersi

Zmniejszanie piersi cena:

od 9 000 zł - 18 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish