Szczegółowe informacje na temat udzielonych/udzielanych zgód:

Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia‎

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Horizon Medical Center Sp. z o.o. z siedzibą ul. Artyleryjska 3k, 10-165 Olsztyn w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuje do wiadomości, że Horizon Medical Center Sp. z o.o. jest Administratorem Danych Osobowych

Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych‎

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych Horizon Medical Center Sp. z o.o. (możliwa późniejsza rezygnacja)

Deklaracja zgody na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu

Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.), przez Horizon Medical Center Sp. z o.o. z siedzibą ul. Artyleryjska 3k, 10-165 Olsztyn (możliwa późniejsza rezygnacja)

Deklaracja zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Horizon Medical Center Sp. z o.o. z siedzibą ul Artyleryjska 3k, 10-165 Olsztyn, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Możliwa późniejsza rezygnacja.

Deklaracja zgody na przesyłanie newslettera o promocjach i ofercie

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera dotyczącego oferty i promocji dotyczącej zabiegów Kliniki Horizon Medical Center Sp. z o.o. z siedzibą ul Artyleryjska 3k, 10-165 Olsztyn, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Możliwa jest późniejsza rezygnacja.

DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish