Lekarze, specjaliści Kliniki Medycyny Regeneracyjnej

Zatrudniamy profesjonalistów z różnych specjalizacji chirurgii plastycznej, medycyny regeneracyjnej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej

O nas

Zgrany zespół Horizon Medical Center (dawnej Kliniki Medycyna Urody) każdego dnia dba o to, by otaczać pacjentów i pacjentki opieką na najwyższym, profesjonalnym poziomie, zapewnić im pełny komfort, zrozumienie i indywidualne podejście dopasowane do ich osobistych, często różniących się od siebie potrzeb.

W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze oferujemy naszym pacjentom szeroką ofertę zabiegów dedykowanych kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

prezes kliniki Bożena Artemjew

Bożena Artemjew

prezes kliniki

Prezes Zarządu Horizon Medical Center (dawniej Kliniki Medycyna Urody). Wykształcenie wyższe. Uniwersytet Łódzki, Wydział Psychologii – specjalizacja: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna dorosłego. Dyplom magisterski w roku 1983.

Liczne praktyki i staże, szkolenia w zakresie prowadzenia terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Samodzielne prowadzenie grup terapeutycznych. Piętnastoletni staż pracy w zawodzie psychologa. Doskonała znajomość zagadnień: marketingu, komunikacji interpersonalnej, rynkowej i czynników motywacyjnych. Szkolenia w zakresie mediów.

Doświadczony manager. Bożena Artemjew od wielu lat pracuje z kobietami, posiada bogate doświadczenie w konsultacji i terapii pacjentów.

Dr Andrzej Komor

chirurg, ortopeda, traumatolog

Lekarz Andrzej Komor jest ortopedą traumatologiem. W latach 1986-1992 studiował na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2001 r. z wyróżnieniem zdał egzaminy specjalizacyjne II stopnia.

Dr Piotr Godek

ortopeda, osteopata

Lekarz Piotr Godek, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie II Wydział Lekarski, specjalizacja z ortopedii i traumatologii 1996 i 2003.

Lekarz, ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy.

Dr Andrzej Suwara

chirurg, ortopeda

Lekarz Andrzej Suwara - ortopeda z II stopniem specjalizacji, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.

Lekarz, dyplomowany chirurg I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada wieloletnią praktykę zawodową, a jego doświadczenie i profesjonalizm potwierdza zadowolenie pacjentów.

lek. med. Marek Rodzeń

chirurg onkolog, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz w 1993 uzyskał I stopień, a w 2004 II stopień specjalizacji chirurgii ogólnej. Jest autorem licznych publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych. Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.

lek. med. Maciej Kuczyński

chirurg, chirurg plastyk

Lekarz Maciej Kuczyński doświadczenie zdobywał na licznych stażach i kontraktach zagranicznych, m. in. w Danii, Francji i Szwecji. Bierze aktywny udział w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Lekarz Krzysztof Piórek to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

lek. med. Oliwia Janiczek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg ginekolog

Lekarz Oliwia Janiczek to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Lekarz Andrzej Lisiewicz to absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. W zawodzie jest już 31 lat - ma ogromne doświadczenie z dziedziny zabiegów ginekologii estetycznej takie jak: waginoplastyka, labioplastyka, leczenie nietrzymania moczu i inne.

Zygmunt Jacek Nita - lekarz ginekolog ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Lekarz II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa i I stopnia z anestezjologii i intensywnej terapii.

lek. med. Oliwia Janiczek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg ginekolog

Lekarz Oliwia Janiczek, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Edyta Adamczyk-Kutera to absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

lek. med. Marek Rodzeń

chirurg onkolog, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz w 1993 uzyskał I stopień, a w 2004 II stopień specjalizacji chirurgii ogólnej. Jest autorem licznych publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych. Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.

lek. med. Dariusz Rydz

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Dariusz Rydz to absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem. W 2016 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej

Dorota Ślebioda

fizjoterapeuta, rehabilitant

Dorota Ślebioda jest fizjoterapeutą, rehabilitantem, terapeutą manualnym. Dorota Ślebioda to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Rehabilitacja

TOP
Show Buttons
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Hide Buttons