Wypełnianie warg sromowych

Wykonaj zabieg w Klinice Ginekologii Estetycznej Horizon Medical Center

Wypełnianie warg sromowych jest zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, ma na celu modelowanie okolic intymnych, w tym usunięcie zmian starzenia się tkanek sromu. Utrata jędrności oraz wypełnienia warg sromowych większych jest skutkiem starzenia się tkanek, redukcji masy ciała, a także czynnikami wrodzonymi. Modelowanie warg sromowych większych jest zabiegiem służącym estetyce i ochronie narządów głębiej położonych. Ogranicza zakażenia, podrażnienia i otarcia. Zabieg zapewnia długotrwały efekt złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu, wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność.

Wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym nawadnia skórę i stymuluje fibroblasty
do produkcji kolagenu. Przyczynia się również do „odmłodzenia” obszarów poddanych zabiegowi.

Wypełnianie warg sromowych

Fakty o zabiegu wypełnianie warg sromowych:

  • Czas trwania – ok. 90 minut
  • Wizyty kontrolne – 1 x

Procedura wykonywana jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który jest w pełni przeznaczony do podawania go w okolice intymne. Zabieg można wykonać zarówno u młodych kobiet, które chciałyby zmienić wygląd swoich warg sromowych większych jak i u tych, których rozmiar warg jest zbyt mały, by zapewnić dostateczną ochronę kanałów rodnych przed infekcjami.

Zabieg wypełniania warg sromowych może być korzystny również w przypadku wad rozwojowych związanych z wiekiem lub przebytymi chorobami.

Zabieg trwa około 30 minut
i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Podawany przez lekarza preparat pozwala uzyskać efekt znacznego zwiększenia objętości, wzmocnienia napięcia skóry warg sromowych, a także poprawić ich kształtu.

Powrót do codziennych czynności jest niemal natychmiastowy.

Po zabiegu przez ok 1-2 tygodnie należy wstrzymać się od nacisku na okolice poddane zabiegowi- jazda konna, jazda na rowerze

Przeciwwskazania do zabiegu: stan zapalny lub infekcje dróg intymnych ciąża zmiany skórne sromu objawy przeziębienia

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u ginekologa, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Zobacz też: zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Cena zabiegu: wypełnianie warg sromowych

od 1 500 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish