Wypełnianie warg sromowych. Modelowanie, ujędrnianie warg sromowych

Wypełnianie warg sromowych (modelowanie, ujędrnianie)

Klinika Ginekologii Estetycznej Horizon Medical Center Warszawa

Wypełnianie warg sromowych jest zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, ma na celu modelowanie okolic intymnych, w tym usunięcie zmian starzenia się tkanek sromu. Utrata jędrności oraz wypełnienia warg sromowych większych jest skutkiem starzenia się tkanek, redukcji masy ciała, a także czynnikami wrodzonymi. Modelowanie warg sromowych większych jest zabiegiem służącym estetyce i ochronie narządów głębiej położonych. Ogranicza zakażenia, podrażnienia i otarcia. Zabieg zapewnia długotrwały efekt złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu, wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność.

Wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym nawadnia skórę i stymuluje fibroblasty
do produkcji kolagenu. Przyczynia się również do „odmłodzenia” obszarów poddanych zabiegowi.

Wypełnianie warg sromowych Warszawa cena. Modelowanie i ujędrnianie warg sromowych

Wypełnianie warg sromowych (modelowanie, ujędrnianie)

Fakty o zabiegu wypełnianie warg sromowych:

  • Czas trwania – ok. 90 minut
  • Wizyty kontrolne – 1 x

Modelowanie warg sromowych

Procedura wykonywana jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który jest w pełni przeznaczony do podawania go w okolice intymne. Zabieg można wykonać zarówno u młodych kobiet, które chciałyby zmienić wygląd swoich warg sromowych większych jak i u tych, których rozmiar warg jest zbyt mały, by zapewnić dostateczną ochronę kanałów rodnych przed infekcjami.

Wypełniania warg sromowych może być korzystne również w przypadku wad rozwojowych związanych z wiekiem lub przebytymi chorobami.

Zabieg trwa około 30 minut
i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Podawany przez lekarza preparat (kwas hialuronowy) pozwala uzyskać efekt znacznego zwiększenia objętości warg sromowych. Kwas hialuronowy wzmacnia napięcie skóry warg sromowych, przy pomocy tegopreparatu można także poprawić kształt warg sromowych.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniami do zabiegu modelowania warg sromowych są stany zapalne lub infekcje dróg intymnych, ciąża zmiany skórne sromu, objawy przeziębienia.

Rekonwalescencja po zabiegu

Powrót do codziennych czynności jest niemal natychmiastowy.
Po zabiegu przez ok 1-2 tygodnie należy wstrzymać się od nacisku na okolice poddane zabiegowi - jazda konna, jazda na rowerze.

Przed wizytą

Przed zabiegiem modelowania warg sromowych pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u ginekologa, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Zobacz też: zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Wypełnianie (modelowanie) warg sromowych cena

od 1 500 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish