Wypełnianie warg sromowych

Wykonaj zabieg w Klinice Ginekologii Estetycznej Horizon Medical Center

Wypełnianie warg sromowych ma na celu usunięcie zmian starzenia się tkanek sromu. Utrata jędrności oraz wypełnienia warg sromowych większych jest skutkiem starzenia się tkanek, redukcji masy ciała lub czynnikami wrodzonymi. Modelowanie warg sromowych większych jest to zabieg służący nie tylko estetyce okolic intymnych, ale również działający ochronnie na narządy głębiej położone, ograniczający zakażenia, podrażnienia, otarcia. Zabieg zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu, wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność.

Wypełnianie warg sromowych

Fakty o zabiegu wypełnianie warg sromowych:

  • Czas trwania – ok. 90 minut
  • Wizyty kontrolne – 1 x

Procedura wykonywana jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który jest w pełni przeznaczony do podawania go w okolice intymne. Zabieg można wykonać zarówno u młodych kobiet, które chciałyby zmienić wygląd swoich warg sromowych większych jak i u tych, których rozmiar warg jest zbyt mały, by zapewnić dostateczną ochronę kanałów rodnych przed infekcjami.

Zabieg wypełniania warg sromowych może być korzystny również w przypadku wad rozwojowych związanych z wiekiem lub przebytymi chorobami.

Zabieg trwa około 30 minut
i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Podawany przez lekarza preparat pozwala uzyskać efekt znacznego zwiększenia objętości, wzmocnienia napięcia skóry warg sromowych, a także poprawić ich kształtu.

Powrót do codziennych czynności jest niemal natychmiastowy.

Po zabiegu przez ok 1-2 tygodnie należy wstrzymać się od nacisku na okolice poddane zabiegowi- jazda konna, jazda na rowerze

Przeciwwskazania do zabiegu: stan zapalny lub infekcje dróg intymnych ciąża zmiany skórne sromu objawy przeziębienia

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u ginekologa, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Zobacz też: zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Cena zabiegu: wypełnianie warg sromowych

od 1 500 zł

PROMOCJA! 900zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

DO GÓRY
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj