Usuwanie zmarszczek

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center

Zmarszczki to efekt starzenia się skóry. Skóra w pewnym momencie przestaje produkować kolagen i elastynę. Zabiegowi usuwania zmarszczek poddawane są zmarszczki pod oczami, lwia zmarszczka, zmarszczki mimiczne oraz zmarszczki na czole. Zmarszczki powodują, że możemy określić wiek danej osoby. Możemy jednak spowodować, że określenie wieku nie będzie jednoznaczne, poprzez zabiegi usuwania zmarszczek. Współczesna medycyna estetyczna dostarcza skutecznych metod na pozbycie się nawet głębokich zmarszczek.

Usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie, w zabiegu stosujemy specjalistyczne preparaty, najczęściej wykorzystuje się je do redukcji tak zwanych zmarszczek mimicznych w okolicy czoła i oczu. Zabieg polega na podaniu przez lekarza, przy pomocy zastrzyku, substancji w precyzyjne dobrane miejsca na twarzy, w zależności od zaplanowanego, ostatecznego efektu. Działanie preparat polega na blokowaniu wybranych zakończeń nerwowych, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni i rozluźnia je. W ten sposób twarz zyskuje zrelaksowany wygląd, a zmarszczki stają się niewidoczne.

Usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie

Fakty o zabiegu usuwanie zmarszczek

  • Czas trwania – ok. 120-190 minut
  • Wizyty kontrolne – 3x
  • Rekonwalescencja – 7-14 dni

Usuwanie zmarszczek można powtarzać, lecz nie częściej niż dwa razy w roku. W przypadku zabiegów polegających na wypełnianiu zmarszczek bardzo ważne jest doświadczenie lekarza, który sprawi, że twarz będzie wyglądała znacznie lepiej ale bez uzyskania „efektu maski”.

W zabiegach medycyny estetycznej zabieg usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie znajduje zastosowanie u pacjentów, którzy:

  • pragną zredukować zmarszczki
  • unieść linię brwi
  • podjąć leczenie nadmiernej potliwości pach, stóp i rąk

Zabieg bardzo dobrze sprawdza się nie tylko ze względów estetycznych, ale również w celu leczenia nadmiernej potliwości pach, stóp i rąk. Preparat blokuje zakończenia nerwowe, które pobudzają gruczoły do wydzielania potu. Dzięki zabiegowi poczujesz się pewniej.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Zobacz też: polecane zabiegi medycyny estetycznej

Cena zabiegu: usuwanie zmarszczek

od 600 zł

PROMOCJA! 1 + 1 gratis!

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.
* Promocja ważna do 10 maja 2019r.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish