Usuwanie zmarszczek

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center

Usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie, w zabiegu stosujemy specjalistyczne preparaty, najczęściej wykorzystuje się je do redukcji tak zwanych zmarszczek mimicznych w okolicy czoła i oczu. Zabieg polega na podaniu przez lekarza, przy pomocy zastrzyku, substancji w precyzyjne dobrane miejsca na twarzy, w zależności od zaplanowanego, ostatecznego efektu. Działanie preparat polega na blokowaniu wybranych zakończeń nerwowych, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni i rozluźnia je. W ten sposób twarz zyskuje zrelaksowany wygląd, a zmarszczki stają się niewidoczne.

Usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie

Fakty o zabiegu usuwanie zmarszczek

  • Czas trwania – ok. 120-190 minut
  • Wizyty kontrolne – 3x
  • Rekonwalescencja – 7-14 dni

Usuwanie zmarszczek można powtarzać, lecz nie częściej niż dwa razy w roku. W przypadku zabiegów polegających na wypełnianiu zmarszczek bardzo ważne jest doświadczenie lekarza, który sprawi, że twarz będzie wyglądała znacznie lepiej ale bez uzyskania „efektu maski”.

W zabiegach medycyny estetycznej zabieg usuwanie zmarszczek przez ostrzykiwanie znajduje zastosowanie u pacjentów, którzy:

  • pragną zredukować zmarszczki
  • unieść linię brwi
  • podjąć leczenie nadmiernej potliwości pach, stóp i rąk

Zabieg bardzo dobrze sprawdza się nie tylko ze względów estetycznych, ale również w celu leczenia nadmiernej potliwości pach, stóp i rąk. Preparat blokuje zakończenia nerwowe, które pobudzają gruczoły do wydzielania potu. Dzięki zabiegowi poczujesz się pewniej.

Zobacz też: leczenie nadmiernej potliwości »

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej: Polecane zabiegi medycyny estetycznej

Cena zabiegu: usuwanie zmarszczek

od 600 zł

PROMOCJA! 1 + 1 gratis!

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.
* Promocja ważna do 10 maja 2019r.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish