Usuwanie blizn cena Warszawa. Korekcja blizn skórnych

Usuwanie (korekcja) blizn

Klinika Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center Warszawa

Blizny powstają w wyniku uszkodzenia ciągłości tkanki skórnej na skutek różnych urazów i wypadków. Część z nich jest nabyta i widoczna na ciele już od urodzenia. Każda blizna ma swój kształt, kolor oraz wielkość. Po określeniu wszystkich czynników chirurg plastyk ustala odpowiednią korekcję i sposób usunięcia blizny.
Na wstępnym etapie zabieg korekcji blizny wykonuje się poprzez szereg dostępnych na rynku zabiegów medycznych takich jak: mezoterapia osoczem bogatopłytkowym albo zabiegi laserowe. Wszystkie te sposoby dają widoczny efekt zmniejszenia i spłycenia blizny.
Niektóre blizny są grube, białe i widoczne na naszym ciele od dłuższego czasu. Wpływa to na stopień trudności ich usunięcia wspomnianymi metodami. Zgrubiałe i bardzo widoczne blizny o charakterze bliznowca zostają usunięte poprzez wycięcie.

Jak wygląda zabieg chirurgicznego usunięcia blizny?

Chirurg plastyk specjalną techniką wycina bliznę oraz zakłada szwy, które powodują bardziej estetyczny wygląd korygowanego miejsca. Chirurgiczna korekcja pozwala na usunięcie blizny, na skutek której powstaje nowa, mniejsza i ładna blizna. Ta zmiana także z czasem zanika i scala się ze skórą.

Fakty o zabiegu usunięcia blizny:

  • Czas trwania – od 30-60 minut
  • Wizyty kontrolne –7 dni po zabiegu następuję ściągnięcie szwów
Usuwanie blizn Warszawa. Korekcja blizn - cennik

Usuwanie (korekcja) blizn

Efekty zabiegu usuwania blizn:

Efekty korekcji blizn skórnych są trwałe.

Przed wizytą:

Przed zabiegiem korekcji blizny pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u lekarza, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Usuwanie blizn cena:

od 1500 zł do 3000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish