Skleroterapia

Wykonaj zabieg w Klinice Flebologii Horizon Medical Center

W skleroterapii, podczas zabiegu do zmienionych chorobowo żył, wstrzykuje się roztwór leku podrażniającego wewnętrzne ściany naczynia żylnego. Wskutek tej interwencji zostaje uruchomiony proces naprawczy komórek, a w miejscu penetracji leku powstaje włóknik. Żyła stopniowo zarasta i zostaje wyłączona z obiegu. Do zabiegu używa się bardzo cienkich igieł insulinowych, co sprawia że można przeprowadzić go wyjątkowo precyzyjnie z dobrym ostatecznym efektem estetycznym.

Nieestetyczne czerwone lub sine naczynka na nogach, nazywane popularnie "pajączkami” są pierwszymi oznakami niewydolności żył. Ich pojawienie się oznacza zazwyczaj początki problemów z krążeniem nóg.

Skleroterapia to:

  • Szybkie efekty
  • Znaczna poprawa wyglądu skóry nóg
  • Możliwy natychmiastowy powrót do aktywności
  • Brak przykrych odczuć podczas zabiegu
Skleroterapia
walcz z "pajączkami" na nogach

Fakty o zabiegu Skleroterapia:

  • Czas trwania - ok. 60 minut
  • Wizyty kontrolne - 1x
  • Rekonwalescencja - brak

Przed zabiegiem lekarz wykonuje badanie dopplerowskie, które sprawdza przepływ krwi w naczyniach. Dobrze wykonany zabieg daje dobry efekt już za pierwszym razem, zdarza się jednak, że trzeba go powtórzyć. Można to zrobić po około 3-4 tygodniach. Po zabiegu stosuje się uciskową pończochę zgodnie z zaleceniem chirurga flebologa.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u flebologa, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: Skleroterapia

od 600 zł

PROMOCJA! Zabieg tylko 480 zł! Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

TOP
Show Buttons
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Hide Buttons