Przywracanie kształtu piersi (lifting piersi)

Wykonaj zabieg w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center

Lifting piersi to zabieg mający na celu przywrócenie kształtu piersi i ich podniesienie. Jest on rodzajem operacji polegającej na wycięciu nadmiaru skóry i zszyciu tkanki tak, aby podnieść piersi i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd. Celem zabiegu jest przywrócenie piersiom odpowiedniego kształtu poprzez wymodelowanie.

Lifting piersi (przywracanie kształtu piersi)

Fakty o zabiegu lifting piersi:

  • Czas trwania – ok. 120-190 minut
  • Wizyty kontrolne – 3x
  • Rekonwalescencja – 7-14 dni

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje powiększenie piersi, wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka może wrócić do domu następnego dnia po zabiegu.

Rekonwalescencja:
Tuż po operacji, w okolicy poddanej zabiegowi pojawiają się siniaki i obrzęki. Często występują również dolegliwości bólowe, trwające do kilku dni po zabiegu. Ich nasilenie można kontrolować dobranymi przez lekarza środkami przeciwbólowymi. Ból ustępuje po około 7-14 dniach. Przez 2 tygodnie po operacji należy stale nosić specjalny biustonosz, następnie, do 6 tygodni po zabiegu, można go nosić z przerwami.

Kontrole po zabiegu:
Po 7 dniach lekarz zdejmuje szwy. Wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, trzech miesiącach i pół roku od wykonania zabiegu.

Efekty operacji:
Trwałe, choć należy pamiętać, że karmienie piersią, ciąża czy wahania wagi mogą mieć wpływ na zmianę efektów estetycznych.

 

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: lifting piersi

od 9 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish