Powiększanie piersi implantami

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Plastycznej Horizon Medical Center

Powiększanie piersi to zabieg, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center zabieg wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Powiększanie piersi implantami

Fakty o zabiegu powiększanie piersi implantami:

  • Czas trwania – ok. 120 minut
  • Wizyty kontrolne – 2-3x
  • Rekonwalescencja – 7-10 dni

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje powiększenie piersi, wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka może wrócić do domu następnego dnia po zabiegu.

Rekonwalescencja:
Tuż po operacji, w okolicy poddanej zabiegowi pojawiają się siniaki i obrzęki. Często występują również dolegliwości bólowe, trwające do kilku dni po zabiegu. Ich nasilenie można kontrolować dobranymi przez lekarza środkami przeciwbólowymi. Ból ustępuje po około 7-14 dniach. Przez 2 tygodnie po operacji należy stale nosić specjalny biustonosz, następnie, do 6 tygodni po zabiegu, można go nosić z przerwami.

Kontrole po zabiegu:
Po 7 dniach lekarz zdejmuje szwy. Wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, trzech miesiącach i pół roku od wykonania zabiegu.

Efekty operacji:
Trwałe, choć należy pamiętać, że karmienie piersią, ciąża czy wahania wagi mogą mieć wpływ na zmianę efektów estetycznych.

Powiększanie piersi implantami - przed zabiegiem i po zabiegu

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: Powiększanie piersi implantami

od 13 500 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

TOP
Show Buttons
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Hide Buttons