Ortopedia stóp | Warszawa. Sprawdź zabiegi i ich ceny - Horizon Medical Center
Ortopedia stopaOrtopedia stopa

Ortopedia - stopa

Stopa człowieka to skomplikowany mechanizmy składający się z mięśni, kości oraz ścięgien. Może przenosić obciążenia przekraczające wagę ciała człowieka – dlatego też jest też narażona na poważne urazy oraz choroby stawów. Do najczęściej występujących urazów stopy są problemy z halluksami – jest to deformacja kości, która jest problemem z którym borykają się wiele kobiet. Do następnego powszechnie występującego urazu stóp jest kontuzja stopy spowodowana zerwaniem wiązadeł Achillesa, które nieleczone mogą skutkować poważnymi problemami z chodzeniem.

Ortopedia stóp

Klinika ortopedii w Warszawie Horizon Medical Center oferuje szeroki zakres zabiegów z ortopedii stopy.

Paluch koślawy (hallux) jest to zniekształcenie polegające na bocznym odchyleniu palucha.
Zniekształcenie występuje znaczenie częściej u kobiet. Niewłaściwe obuwie (o wąskim przodzie) może odgrywać pewną rolę w rozwoju zniekształcenia.

Staw skokowy to jeden z bardziej skomplikowanych fragmentów układu kostno-stawowego człowieka. Nic więc dziwnego, że często dochodzi do urazów w jego obrębie. Staw skokowy to staw łączący kości podudzia (kość piszczelową i strzałkową) oraz stopy (poprzez kość skokową).

Leczenie komórkami macierzystymi, pozwala pozyskać własną tkankę tłuszczową pacjenta z dużą ilością komórek macierzystych i użyć jej zarówno do zabiegów odmładzających, jak i regeneracyjnych z zakresu ortopedii i medycyny sportowej.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish