Nici liftingujące | Warszawa. Cena nici liftingujących. Nici PDO

Nici liftingujące (nici PDO)

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center

Nici liftingujące (nici PDO), tworzą szkielet podtrzymujący tkanki miękkie od wewnątrz. Pomogą opadającym częściom Twojej twarzy lub ciała powrócić na miejsce.

Lifting nićmi to zabieg niechirurgiczny – poprawia kontury tkanek miękkich, liftingujące ciało, przywraca owal twarzy i przy okazji spowalnia procesy starzenia. Nici liftingujące można aplikować na twarz, szyję, dekolt a nawet na ramiona, piersi, uda, czy pośladki. Skuteczne są także w walce z wiotkim, pociążowym brzuchem! Techniki liftingu przy pomocy nici stały się przełomem w medycynie estetycznej. Dzięki wyspecjalizowanemu zestawowi igieł zintegrowanych z nicią, można uzyskać świetny lifting twarzy, nadać objętość, korygować owal twarzy, likwidować zmarszczki mimiczne – wszystko przy małej inwazyjności.

Wskazania do zabiegu nićmi liftingującymi:

 • lifting twarzy
 • zagęszczani i lifting  skóry szyi, dekoltu, brzucha, ramion, pośladków itd
 • zwiotczenie skóry
 •  zmarszczki wargowo – nosowe, linie marionetki
 • redukcja chomików, podwójnego podbródka
 • lifting brwi i czoła
 • rewitalizacja skóry szyi i dekoltu
 • asymetria twarzy

Nici PDO (nici liftingujące)

Fakty o zabiegu nici liftingujące (nici PDO)

 • Czas trwania – ok. 30-60 minut
 • Powtórzenia – wg. zaleceń lekarza
 • Rekonwalescencja – 1 dzień

Nici PDO

System nici PDO powstał w Korei Południowej, gdzie zauważono, że nici umieszczone w tkance wzmacniają mięśnie i ścięgna organizmu. PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, które po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance.

Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu (białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry), pobudza także syntezę elastyny (białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry) oraz powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące Aptos to alternatywa do nici polipropylenowej, całkowicie bioabsorbowalna nić caprolac z kwasu polimlekowego i kaprolaktonu. Nici te wykorzystywały dotychczasowe, będące w ofercie techniki liftingujące (tj. Thread 2G, Needle 2G i Spring), ale w wersji rozpuszczalnej. Techniki te stały się przełomowe dzięki wyspecjalizowanemu zestawowi igieł zintegrowanych z nicią, można dzięki nim uzyskać świetny efekty przy małej inwazyjności, zaledwie poprzez punkty wkłucia, przy znieczuleniu miejscowym pacjenta. Skład nici Aptos gwarantował zaś efekt biorewitalizacji obszarów twarzy i ciała.

Nici liftingujące Anchorage

Nici liftingujące Anchorage – są idealne do małoinwazyjnego liftingu środkowej części twarzy. Lekarz wprowadza nici w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek. W ten sposób haczykowate nici tworzą rodzaj „parasola”, którego delikatne napięcie naturalnie unosi zwiotczałe tkanki twarzy.

Przebieg zabiegu nićmi liftingującymi PDO

Aplikacja nici trwa około pół godziny, nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Nici liftingujące można aplikować niemal na całym ciele. Nić PDO – umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.

Efekty zabiegu nićmi liftingującymi PDO:

 • odmłodzenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • podniesienie owalu twarzy
 • lifting skóry

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej:

Zabiegi medycyny estetycznej | Do czego służą nici PDO?

Cena zabiegu: nici liftingujące (PDO)

od 600 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish