Modelowanie ciała własnym tłuszczem (Lipotransfer) Warszawa cena

Modelowanie ciała własnym tłuszczem - lipotransfer

Klinika Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center Warszawa

Modelowanie ciała własnym tłuszczem (lipotransfer) poprzedza zabieg liposukcji, polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej metodą Body Jet. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn skarżących się na lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

W przypadku kobiet takimi miejscami są głównie okolice bocznej powierzchni ud, biodra, łydki i kolana. Okolice brzucha często stanowią problem zarówno dla pań, jak i panów. Należy pamiętać, że zabieg  odsysanie tłuszczu nie jest metodą leczenia otyłości, a działaniem zapewniającym poprawę estetyki i ogólnego wyglądu ciała.

Zabieg Body Jet jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej powszechnie stosowane do tej pory. Do jej wykonania wykorzystuje się delikatny, łagodnie działający strumień ciśnienia wody, który zapewnia usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej tak, by maksymalnie ochronić delikatne naczynia krwionośne, nerwy, a także samą skórę.

Liposukcja Body Jet gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo, lepsze efekty zabiegu, a także szybki powrót do pełni sprawności i wysoki komfort pacjenta. Po przeprowadzeniu zabiegu tą metodą, pacjent może niemal natychmiast wrócić do swojej naturalnej, codziennej aktywności.

Dzięki zastosowaniu delikatnego strumienia wody, komórki tłuszczowe pozyskane w trakcie zabiegu nie zostają uszkodzone i mogą zostać wykorzystane do zabiegów modelowania własnym tłuszczem, takich jak:

 • wypełnienie ubytków w ciele
 • powiększenie pośladków
 • korekta łydek
 • powiększanie biustu tkanką tłuszczową
 • korekta piersi po mastektomii i zabiegach wycięcia guzków
 • modelowanie kształtu twarzy
 • wypełnianie zmarszczek
 • wypełnianie ubytków w skórze
 • przywracanie dobrego wyglądu uszkodzeniom ciała powstałych w wyniku wypadków
Modelowanie ciała własnym tłuszczem. Lipotransfer cena Warszawa

Modelowanie ciała własnym tłuszczem (lipotransfer)

Fakty o zabiegu modelowania ciała własnym tłuszczem:

 • Czas trwania – ok. 60-120 minut
 • Wizyty kontrolne – 2x
 • Rekonwalescencja – 1 dzień

Lipotransfer i okres tuż po operacji

Przed zabiegiem lipotransfer należy wykonać następujące badania: morfologia z rozmazem, układ krzepnięcia (APTT), grupa krwi, poziom przeciwciał HBs, HCV, elektrolity (sód i potas), poziom glukozy na czczo, RTG płuc i EKG

Modelowanie ciała własnym tłuszczem wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, możliwe jest wykonanie go również w lekkiej sedacji dla pełnego komfortu naszych pacjentów.

Pacjenci nie wymagają hospitalizacji. Ich samopoczucie w trakcie i po zabiegu jest bardzo dobre i mogą oni zaraz po wizycie w klinice bez obaw wrócić do domu. Do zajęć codziennych i pełnej aktywności zawodowej można powrócić już w 2-3 dobie po zabiegu.

Rekonwalescencja po lipotransferze

Prawdopodobieństwo powstania śladów, siniaków i obrzęków przy wykorzystaniu metody Body Jet jest zredukowane do minimum. Przy zastosowaniu się do zaleceń lekarza, takich jak noszenie ubrania uciskowego i poddanie się serii masaży, metoda ta gwarantuje odpowiednie wymodelowanie sylwetki, pozbycie się centymetrów w obwodzie oraz gładką, równą, zdrowo wyglądającą skórę.

Efekty operacji

Pozostają trwałe przy zachowaniu przez pacjenta w miarę stałej masy ciała.

Przed wizytą

Przed zabiegiem lipotransfer pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Modelowanie ciała własnym tłuszczem (lipotransfer) cena:

od 5 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish