Leczenie nadpotliwości miraDry. Cena zabiegu miraDry® | Warszawa

Leczenie nadpotliwości - miraDry®

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center

Nadpotliwość jest dość częstym problemem, występującym u ok. 3% ludzi. Nadpotliwość pierwotna, czyli nie spowodowana innymi schorzeniami najczęściej występuje w okolicy pach, czoła, dłoni, dolnej części pleców, stóp. Stwierdzono, że u człowieka występuje ok. 4 mln gruczołów potowych. Pocenie się jest oczywiście niezbędne w celu zapewnienia prawidłowej temperatury ciała. Jeżeli wydzielana ilość potu jest większa niż niezbędna do utrzymania prawidłowej temperatury, mówimy o schorzeniu nadpotliwości. Badania dowiodły, że większa ilość niż 50 mg na minutę w dole pachowym to jest już nadpotliwość.
Należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ pocenie może być objawem innej choroby. Jeżeli inne choroby są wykluczone, to i tak nadpotiwości możemy skutecznie przeciwdziałać.

MiraDry - leczenie nadpotliwości  wykorzystuje technologię miraWave™ polegającą na emitowaniu precyzyjnych, płytko wnikających i ukierunkowanych dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego pacjenta w celu leczenia nadpotliwości pach. Podczas emisji energii mikrofalowej system chroni powierzchnię tkanki przez chłodzenie kontaktowe.

Leczenie nadpotliwości miraDry®

Fakty o zabiegu leczenia nadpotliwości miraDry®

  • Czas trwania – ok. 60 minut
  • Wizyty kontrolne – 1x
  • Powtórzenia – 2x

Jak działa zabieg leczenia nadpotliwości miraDry?

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Co się dzieje podczas leczenia nadpotliwości metodą miraDry?

Twój lekarz dostosowuje zabieg dla każdej pachy, bazując na tym gdzie ulokowane są Twoje gruczoły potowe. Skóra pod pachami jest miejscowo znieczulana, aby zapewnić większy komfort podczas zabiegu. Następnie lekarz ustawia pod pachami głowicę miraDry, która dostarcza energię w miejsce znajdowania się gruczołów potowych.

Czy leczenie nadpotliwości miraDry jest bolesne?

Przed zabiegiem wymagane jest odpowiednie przeprowadzenie znieczulenia miejscowego, zgodnie z procedurą opisaną materiałach miraDry. Podczas procedury większość klientów odczuwa nacisk i odczucie ciepła pod skórą. Mogą wystąpić okazjonalnie krótkotrwałe lokalne odczucia gorąca, które są zwykle dobrze tolerowane. Średnio pacjenci opisują dyskomfort na 2 w skali od 1-10 (10 najwyższa).

Czym miraDry różni się od innych metod leczenia nadpotliwości?

Opcje alternatywne, włączając w to antyperspiranty i toksyny, mają na celu tymczasowe wyłączenie gruczołów potowych na pewien czas – wymagają powtarzania czynności aby utrzymać efektywność. Inne opcje obejmują operacje, co stwarza ryzyko. Leczenie miraDry jest jedyną nieinwazyjną procedurą pozwalającą na wyłączenie gruczołów potowych dla większości pacjentów trwale po jednym zabiegu.

Czy jeden zabieg jest wystarczający?

Dla większości pacjentów (ponad 80%) jeden zabieg jest wystarczający. Tylko u nielicznych, u których występuje bardzo zaawansowaną nadpotliwość, poleca się wykonać kolejny zabieg.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u lekarza medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej: Jakie zabiegi najchętniej wybierają mężczyźni?

Cena zabiegu: leczenie nadpotliwości miraDry®

od 4 900 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish