Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym | Warszawa. Cena mezoterapii

Mezoterapia kwasem hialuronowym skóry głowy (mezoterapia igłowa)

Klinika Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center Warszawa

Mezoterapia kwasem hialuronowym (mezoterapia igłowa) skóry głowy to zabieg coraz częściej wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Powodem tego są bardzo dobre efekty i wielu zadowolonych z jej rezultatów pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę głowy przy pomocy zastrzyków.

Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym Warszawa. Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia kwasem hialuronowym (mezoterapia igłowa)

Fakty o zabiegu mezoterapia skóry głowy kwasem hialuronowym

 • Czas trwania – ok. 45 minut
 • Wizyty – 1x
 • Powtórzenia – 2-3x

Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w preparacie witaminy z grupy B.

Zabieg mezoterapii skóry głowy zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia skóry głowy to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

Mezoterapia kwasem hialuronowym skóry głowy to:

 • Stymulacja mieszków włosowych – Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego. W wyniku zaaplikowania tych składników odżywczych na poziomie kapilarnym, skóra właściwa wzmacnia korzeń włosa, co powoduje bujny wzrost włosa.
 • Wzmocnienie i ochrona włókna kapilarnego
  Cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły zdrowsze i lepiej wyglądające włosy.
 • Stymulacja wzrostu
  Witaminy z grupy B, powodujące odnowę torebki włosowej, przyczyniają się do stymulacji wzrostu.
 • Zmniejszenie efektu utraty włosów
  Zarówno w przypadku androgenicznej (łojotok), jak i egzogennej (stres, zmiana pór roku) przyczyny.
 • Odżywienie i nawilżenie skóry głowy
  odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych., zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.

Widoczne rezultaty mezoterapii:

Mezoterapia skóry głowy koktajlami łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy pełne blasku, mocne i ożywione.

Przed wizytą

Przed zabiegiem mezoterapii skóry głowy pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej: Jak zatrzymać wypadanie włosów?

Mezoterapia kwasem hialuronowym cena

od 700 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish