Medycyna estetyczna Warszawa. Klinika medycyny estetycznej Warszawa

Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center Warszawa

Medycyna estetyczna jest nauką interdyscyplinarną łączącą w sobie kilka dziedzin jak np. dermatologia, chirurgia plastyczna oraz kosmetologia. Głównym zadaniem medycyny estetycznej jest walka z oznakami starzenia się zarówno skóry (Anti-Aging) jak i całego organizmu oraz leczenia związanych z tym procesem defektów. Horizon Medical Center oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej np. nici PDO, Pelleve, Jet Plasma, Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym i koktajlami, Lipoliza, Modelowanie ust. W naszej Klinice lekarze specjaliści indywidualnie dobierają zabiegi i dostosowują do potrzeb, wymagań oraz oczekiwań pacjentek.

Konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej

Konsultacja ze specjalistą lekarzem medycyny estetycznej jest dobrą okazją do sprawdzenia stanu i jakości skóry. Profesjonaliści po diagnozie skóry przedstawią alternatywne metody regeneracji i rewitalizacji skóry niezależnie od wieku.

Poczuj się pięknie i wyjątkowo dzięki szerokiemu wachlarzowi zabiegów, który oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center.

Zabiegi medycyny estetycznej

Jeżeli Twoim zmartwieniem są głębokie zmarszczki, brak wiotkości skóry czy też worki pod oczami – medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które niwelują zmarszczki, pobudzają skórę do regeneracji i skutecznie odświeżają skórę. Zastosowanie nici PDO nie spowoduje tylko uniesienie i naciągnięcie owalu twarzy lecz również widocznie zregeneruje skórę. Specjaliści na aktywny trądzik lub blizny potrądzikowe polecają wysokiej klasy peelingi, które skutecznie zahamują wydzielanie nadmiar sebum jak również dzięki złuszczeniu wierzchniej warstwy regenerację blizn.

Medycyna estetyczna Warszawa. Klinika medycyny estetycznej Warszawa

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center:

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Ostateczne efekty zabiegu osoczem bogatopłytkowym są zależne od indywidualnych właściwości anatomicznych, wieku i stanu skóry pacjenta. Uwydatniają się kilkuetapowo. Początkowo skóra wygląda na bardziej wypoczętą, jednak po kilku tygodniach widoczna jest jej regeneracja, odmłodzenie i rewitalizacja na poziomie komórkowym.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na dokonywaniu mikronakłuć na wybranych okolicach twarzy lub innych części ciała (szyi, dekolcie, ramionach, grzbiecie dłoni, brzuchu, pośladkach, udach) w celu pobudzenia produkcji nowych włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego.

Sunekos 200

Zabieg medycyny estetycznej SUNEKOS 200 jest regeneracją systemu macierzy pozakomórkowej skóry. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i mieszaniny aminokwasów (prekursorów kolagenu typu I i elastyny) uzyskujemy stymulacje produkcji białek strukturalnych.

Usuwanie zmarszczek

Zabieg medycyny estetycznej polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w wybraną okolicę w celu porażenia mięśnia dając efekt rozluźnienia i wygładzenia zmarszczek np. czołowych

Wypełniacze

Zabieg medycyny estetycznej polegający na wstrzyknięciu wysokiej klasy wypełniaczy w celu wypełnienia np. bruzd wargowo nosowych oraz możliwość modelowania ust.

Peeling

Polecane dla osób pragnących odświeżyć skórę jak również w celu zahamowania wydzielania nadmiaru sebum oraz widoczne spłycenie blizn potrądzikowych.

Renesans

Zabieg medycyny estetycznej polega na zastosowaniu wysokiej klasy wiązki ciepła w celu pobudzenia komórek skóry do produkcji kolagenu, efekt piękna i wygładzona skóra

Light Eyes Ultra

Zabieg mezoterapii skutecznie odświeżający skórę wokół oczu oraz niwelujący worki pod oczami.

Nici PDO

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy i jakości nici PDO możemy modelować owal twarzy naciągając poszczególne partie. Dzięki zabiegowi również uzyskujemy regenerację skóry.

Jett Plasma

Zabieg medycyny estetycznej polegający na zastosowaniu wysokiej klasy urządzenia przewodzącego iskrę – dzięki, której skóra pobudzana jest do produkcji kolagenu. Efekt po zabiegu: widoczne napięcie i zwiększona gęstość skóry.

Crystalys

Zabieg polegający na zastosowaniu wypełniacza na bazie hydroksyapatytu wapnia służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy.

Modelowanie ust

Zabieg medycyny estetycznej jest idealny dla osób, którzy chcą nawilżyć i odświeżyć wygląd ust bez ich widocznego powiększenia.

Linerase

Zabieg medycyny estetycznej, który przeciwdziała utracie kolagenu przez uzupełnianie jego niedoborów i niwelowanie efektów jego ubytku.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish