Medycyna estetycznazabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest nauką interdyscyplinarną łączącą w sobie kilka dziedzin jak np. dermatologia, chirurgia plastyczna oraz kosmetologia. Głównym jej zadaniem jest walka z oznakami starzenia się zarówno skóry jak i całego organizmu oraz leczenia związanych z tym procesem defektów. Horizon Medical Center oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej np. nici PDO, Pelleve, Jet Plasma, Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym i koktajlami, Lipoliza, Modelowanie ust. W naszej Klinice lekarze specjaliści indywidualnie dobierają zabiegi i dostosowują do potrzeb, wymagań oraz oczekiwań pacjentek.

Konsultacja ze specjalistą lekarzem medycyny estetycznej jest dobrą okazją do sprawdzenia stanu i jakości skóry. Profesjonaliści po diagnozie skóry przedstawią alternatywne metody regeneracji i rewitalizacji skóry niezależnie od wieku.

Poczuj się pięknie i wyjątkowo dzięki szerokiemu wachlarzu zabiegów, który oferuje klinika Horizon Medical Center.
Jeżeli Twoim zmartwieniem są głębokie zmarszczki, brak wiotkości skóry czy też worki pod oczami – medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które niwelują zmarszczki, pobudzają skórę do regeneracji i skutecznie odświeżają skórę. Zastosowanie nici PDO nie spowoduje tylko uniesienie i naciągnięcie owalu twarzy lecz również widocznie zregeneruje skórę. Specjaliści na aktywny trądzik lub blizny potrądzikowe polecają wysokiej klasy peelingi, które skutecznie zahamują wydzielanie nadmiar sebum jak również dzięki złuszczeniu wierzchniej warstwy regenerację blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center:

Zabieg SUNEKOS 200 jest regeneracją systemu macierzy pozakomórkowej skóry. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i mieszaniny aminokwasów (prekursorów kolagenu typu I i elastyny) uzyskujemy stymulacje produkcji białek strukturalnych.

Zabieg polegający na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w wybraną okolicę w celu porażenia mięśnia dając efekt rozluźnienia i wygładzenia zmarszczek np. czołowych

Zabieg polegający na wstrzyknięciu wysokiej klasy wypełniaczy w celu wypełnienia np. bruzd wargowo nosowych oraz możliwość modelowania ust.

Polecane dla osób pragnących odświeżyć skórę jak również w celu zahamowania wydzielania nadmiaru sebum oraz widoczne spłycenie blizn potrądzikowych.

Zabieg polega na zastosowaniu wysokiej klasy wiązki ciepła w celu pobudzenia komórek skóry do produkcji kolagenu, efekt piękna i wygładzona skóra

Zabieg mezoterapii skutecznie odświeżający skórę wokół oczu oraz niwelujący worki pod oczami.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy i jakości nici PDO możemy modelować owal twarzy naciągając poszczególne partie. Dzięki zabiegowi również uzyskujemy regenerację skóry.

Zabieg polegający na zastosowaniu wysokiej klasy urządzenia przewodzącego iskrę – dzięki, której skóra pobudzana jest do produkcji kolagenu. Efekt po zabiegu: widoczne napięcie i zwiększona gęstość skóry.

Zabieg polegający na zastosowaniu wypełniacza na bazie hydroksyapatytu wapnia służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy.

Zabieg jest idealny dla osób, którzy chcą nawilżyć i odświeżyć wygląd ust bez ich widocznego powiększenia.

Zabieg polega na dostarczeniu elektromagnetycznej energii w regiony pod pachą gdzie znajdują się gruczoły potowe, podgrzewając je dzięki czemu są eliminowane na dobre.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish