Liposukcja Body Jet | Warszawa. Liposukcja cena

Liposukcja Body Jet dla mężczyzn

Wykonaj liposukcję w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center wykonywaną przez najlepszych lekarzy

Liposukcja Body Jet polega na usunięciu nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabieg liposukcji polecany jest dla mężczyzn, u których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej w takich okolicach jak: brzuch, plecy, uda. Zabieg liposukcji Body Jet przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą siedzący tryb życia, jak i również dla osób, które mimo ćwiczeń na siłowni nie mogą zgubić nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Na czym polega liposukcja?

Zabieg Liposukcji Body Jet jest bezpieczną i bardzo popularną metodą liposukcji wśród mężczyzn. Do jej wykonania wykorzystuje się delikatnie działający strumień ciśnienia roztworu wody, który zapewnia usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej tak, by maksymalnie ochronić delikatne naczynia krwionośne, nerwy, a także samą skórę. Zabieg liposukcji Body Jet jest zabiegiem, który ma znacznie krótszy czas rekonwalescencji od pozostałych metod liposukcji.

Odsysanie tłuszczu przy pomocy urządzenia Body Jet wyróżnia się natychmiastowym oraz trwałym efektem i krótkim czasem rekonwalescencji. Metoda wodnej liposukcji Body Jet polega na wypłukiwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, a tak pozyskana tkanka
może być przeznaczona do izolacji komórek macierzystych w celu terapii np. ortopedycznych w celu leczenia stawów.

Zabieg liposukcji Body Jet wykonywany jest zwykle w znieczuleniu miejscowym jak i lekkiej sedacji na życzenie pacjenta.

Liposukcja Body Jet

Liposukcja Body Jet

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:

Zabieg liposukcji Body Jet wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub lekkiej sedacji. Pacjent po zabiegu liposukcji Body Jet może wraca tego samego dnia do domu.

Rekonwalescencja po liposukcji:

Po zabiegu liposukcji Body Jet mogą wystąpić w operowanej okolicy drobne siniaki, opuchlizna lub dolegliwości bólowe, które ustępują już po ok. 14 dniach od zabiegu. Po zabiegu pacjent nosi ubranko modelujące przez około 30 dni, bo ochronić miejsce pozabiegowe i podtrzymać skórę poddaną zabiegowi. Po tym okresie pacjent może wrócić do aktywności fizycznej na siłowni, by odtworzyć mięśnie pod skórą operowanej okolicy.

Kontrole po liposukcji:

Po około 7 dniach po zabiegu liposukcji Body Jet lekarz zdejmuje szwy. Wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, sześciu miesiącach i roku od zabiegu lub z innych wskazań lekarza.

Efekty operacji liposukcji Body Jet:

Trwałe.

Już po około miesiącu po zabiegu liposukcji wodnej systemem Body Jet, każdy mężczyzna może cieszyć się widocznie zmniejszoną ilością tkanki tłuszczowej w okolicy poddanej zabiegowi.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: Liposukcja

od 4 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish