Lekarze, specjaliści Kliniki Medycyny Regeneracyjnej

Zatrudniamy profesjonalistów z różnych specjalizacji chirurgii plastycznej, medycyny regeneracyjnej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej

Dlaczego My

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie usług o najwyższej jakości.

doświadczenie

Doświadczenie

Nasza Klinika jest na rynku od 6 lat. Od tego czasu cieszymy się uznaniem tysięcy pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług. Stale słuchamy każdego pacjenta i wychodząc na przód oczekiwań poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegu.

nowoczesny sprzęt

Nowoczesny
sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem medycznym, dzięki któremu wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

specjaliści

Specjaliści

Lekarze należący do naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc na różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach w kraju, jak i za granicą.

Nasz zespół

prezes kliniki Bożena Artemjew

Bożena Artemjew

prezes kliniki

Prezes Zarządu Horizon Medical Center (dawniej Kliniki Medycyna Urody). Wykształcenie wyższe. Uniwersytet Łódzki, Wydział Psychologii – specjalizacja: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna dorosłego. Dyplom magisterski w roku 1983.

Liczne praktyki i staże, szkolenia w zakresie prowadzenia terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Samodzielne prowadzenie grup terapeutycznych. Piętnastoletni staż pracy w zawodzie psychologa. Doskonała znajomość zagadnień: marketingu, komunikacji interpersonalnej, rynkowej i czynników motywacyjnych. Szkolenia w zakresie mediów.

Doświadczony manager. Bożena Artemjew od wielu lat pracuje z kobietami, posiada bogate doświadczenie w konsultacji i terapii pacjentów.

Dr Andrzej Komor

chirurg, ortopeda, traumatolog

Lekarz Andrzej Komor jest ortopedą traumatologiem. W latach 1986-1992 studiował na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2001 r. z wyróżnieniem zdał egzaminy specjalizacyjne II stopnia.

Dr Piotr Godek

ortopeda, osteopata

Lekarz Piotr Godek, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie II Wydział Lekarski, specjalizacja z ortopedii i traumatologii 1996 i 2003.

Lekarz, ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy.

Dr Andrzej Suwara

chirurg, ortopeda

Lekarz Andrzej Suwara - ortopeda z II stopniem specjalizacji, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.

Lek. Wojciech Koterski

chirurg, ortopeda

Lekarz Wojciech Koterski - chirurg, ortopeda. Specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej. Specjalista Medycyny Sportowej.

Lekarz, dyplomowany chirurg I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada wieloletnią praktykę zawodową, a jego doświadczenie i profesjonalizm potwierdza zadowolenie pacjentów.

lek. med. Maciej Kuczyński

chirurg, chirurg plastyk

Lekarz Maciej Kuczyński doświadczenie zdobywał na licznych stażach i kontraktach zagranicznych, m. in. w Danii, Francji i Szwecji. Bierze aktywny udział w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

lek. med. Marek Rodzeń

chirurg onkolog, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz w 1993 uzyskał I stopień, a w 2004 II stopień specjalizacji chirurgii ogólnej. Jest autorem licznych publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych. Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.

Lekarz Krzysztof Piórek to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

lek. med. Oliwia Janiczek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg ginekolog

Lekarz Oliwia Janiczek to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Zygmunt Jacek Nita - lekarz ginekolog ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Lekarz II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa i I stopnia z anestezjologii i intensywnej terapii.

lek. med. Bartosz Caruk

Lekarz ginekologii i położnictwa

Lekarz Bartosz Caruk to specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Medyczny w Lublinie). 

Lekarz Andrzej Lisiewicz to absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. W zawodzie jest już 31 lat - ma ogromne doświadczenie z dziedziny zabiegów ginekologii estetycznej takie jak: waginoplastyka, labioplastyka, leczenie nietrzymania moczu i inne.

lek. med. Oliwia Janiczek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg ginekolog

Lekarz Oliwia Janiczek, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Edyta Adamczyk-Kutera to absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

lek. med. Marek Rodzeń

chirurg onkolog, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz w 1993 uzyskał I stopień, a w 2004 II stopień specjalizacji chirurgii ogólnej. Jest autorem licznych publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych. Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.

lek. med. Dariusz Rydz

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Dariusz Rydz to absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem. W 2016 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej

Dorota Ślebioda

fizjoterapeuta, rehabilitant

Dorota Ślebioda jest fizjoterapeutą, rehabilitantem, terapeutą manualnym. Dorota Ślebioda to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Rehabilitacja

Dietetyka

Dietetyk Justyna Malinowska, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest to młoda, pełna pasji specjalistka z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego.

DO GÓRY
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj