Lekarze, specjaliści Kliniki Medycyny Regeneracyjnej

Zatrudniamy profesjonalistów z różnych specjalizacji chirurgii plastycznej, medycyny regeneracyjnej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie usług o najwyższej jakości.

Doświadczenie

Nasza Klinika jest na rynku od 6 lat. Od tego czasu cieszymy się uznaniem tysięcy pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług. Stale słuchamy każdego pacjenta i wychodząc na przód oczekiwań poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegu.

Nowoczesny
sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem medycznym, dzięki któremu wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Specjaliści

Lekarze należący do naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc na różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach w kraju, jak i za granicą.

Bożena Artemjew

prezes kliniki

Prezes Zarządu Horizon Medical Center (dawniej Kliniki Medycyna Urody). Wykształcenie wyższe. Uniwersytet Łódzki, Wydział Psychologii – specjalizacja: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna dorosłego. Dyplom magisterski w roku 1983.

Liczne praktyki i staże, szkolenia w zakresie prowadzenia terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Samodzielne prowadzenie grup terapeutycznych. Piętnastoletni staż pracy w zawodzie psychologa. Doskonała znajomość zagadnień: marketingu, komunikacji interpersonalnej, rynkowej i czynników motywacyjnych. Szkolenia w zakresie mediów.

Doświadczony manager. Bożena Artemjew od wielu lat pracuje z kobietami, posiada bogate doświadczenie w konsultacji i terapii pacjentów.

Lek. med. Anna Krześniak

chirurg, ortopeda

Lekarz ortopeda, lekarz medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Dr Andrzej Komor

chirurg, ortopeda, traumatolog

Lekarz Andrzej Komor jest ortopedą traumatologiem. W latach 1986-1992 studiował na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2001 r. z wyróżnieniem zdał egzaminy specjalizacyjne II stopnia.

Lekarz, ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy.

Dr Andrzej Suwara

chirurg, ortopeda

Lekarz Andrzej Suwara - ortopeda z II stopniem specjalizacji, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.

Lekarz, dyplomowany chirurg I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi.

Chirurg plastyk Maciej Kulicki, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 2005 roku otrzymał II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej.

lek. med. Maciej Kuczyński

chirurg, chirurg plastyk

Lekarz Maciej Kuczyński doświadczenie zdobywał na licznych stażach i kontraktach zagranicznych, m. in. w Danii, Francji i Szwecji. Bierze aktywny udział w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Chirurgia onkologiczna piersi

Prof. Agnieszka Kołacińska

chirurg ogólny, chirurg piersi

Profesor chirurgii, chirurg piersi (breast surgeon) i chirurg konsultant na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Centrum Onkologii w Łodzi.

Lekarz Krzysztof Piórek to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Dorota Ślebioda

fizjoterapeuta, rehabilitant

Dorota Ślebioda jest fizjoterapeutą, rehabilitantem, terapeutą manualnym. Dorota Ślebioda to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Rehabilitacja

Zygmunt Jacek Nita - lekarz ginekolog ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Lekarz II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa i I stopnia z anestezjologii i intensywnej terapii.

Lekarz Andrzej Lisiewicz to absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. W zawodzie jest już 31 lat - ma ogromne doświadczenie z dziedziny zabiegów ginekologii estetycznej takie jak: waginoplastyka, labioplastyka, leczenie nietrzymania moczu i inne.

Lek. med. Anna Krześniak

lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej i regeneracyjnej i lekarz ortopeda. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Głównym obszarem jej zainteresowań, zarówno w ortopedii, jak i w medycynie estetycznej, są możliwości regeneracji tkanek.

lek. med. Dariusz Rydz

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Dariusz Rydz to absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem. W 2016 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej

DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish