lek. med. Oliwia Janiczek

Certyfikaty:

lek. med. Oliwia Janiczek

lek. med. Oliwia Janiczek

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ginekolog

Lekarz Oliwia Janiczek, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Na 5 tym roku specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa. Absolwentka podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Pani Doktor wykonuje szeroki zakres zabiegów z ginekologii i ginekologii estetycznej – rewitalizacja i regeneracja warg sromowych, taśmy ginekologiczne, wkładki itp.

Doktor Oliwia Janiczek to uczestniczka wielu kursów ginekologicznych i medycyny estetycznej. Uśmiechnięta, miła i otwarta - już od lat zyskuje zaufanie pacjentów.


Wykonuje zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej od 3 lat. Lekarz, ginekolog Oliwia Janiczek ukończyła wiele kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej.

Certyfikat X Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging z zakresu Technik łączonych w odmładzaniu twarzy.
Certyfikat X Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging z zakresu toksyny botulinowej w odmładzaniu twarzy.
Indywidualne szkolenia z zakresu mezoterapii igłowej, mezoterapii kaniulą, zaawansowanych technik użycia toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego z międzynarodowym certyfikatem.

Uczestniczka IV Międzynarodowej Konferencji – Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej. Szkolenie z zakresu wykorzystania osocza bogatopłytkowego PRP w medycynie estetycznej.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj