Lekarz Maciej Kulicki chirurg plastyk, Warszawa

lekarz Maciej Kulicki

Certyfikaty:

lekarz Maciej Kulicki

lek. med. Maciej Kulicki

chirurg plastyk

Lekarz Maciej Kulicki - chirurg plastyk, absolwent z wyróżnieniem Akademii Medycznej w Warszawie.
W 1999 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 2005 roku otrzymał II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej.
W roku 2009 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej.
Od 2005 roku starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Jest również asystentem naukowo – dydaktycznym w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej nieustannie rozszerzał na wielu kongresach w kraju i za granicą, m.in. w USA, Szwecji, Hiszpanii i Francji.

Jest autorem wielu publikacji naukowych. Indywidualne praktyki z zakresu chirurgii plastycznej odbywał m.in. w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston, w USA. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doktor Maciej Kulicki do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie - proponując jak najlepszy efekt dla pacjenta, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo pacjenta przed, w trakcie jak i po zabiegu. W Klinice chirurgii plastycznej Horizon Medical Center w Warszawie Doktor Maciej Kulicki chirurg plastyk wykonuje wszytskie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej takie jak: powiększanie piersi implantami, pomniejszanie piersi, rekonstrukcja piersi, korekta uszu, korekta powiek, plastyka brzucha, korekta nosa, korekta ciała.

Jeżeli jesteś zainteresowany konsultacją prosimy o kontakt +48 502 222 759

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish