Doktor Krzysztof Szymański chirurg II-go stopnia chirurgii plastycznej, Warszawa

lek. med. Krzysztof Szymański

Certyfikaty:

lek. med. Krzysztof Szymański

lek. med. Krzysztof Szymański

chirurg plastyk

Doktor Krzysztof Szymański jest dyplomowanym chirurgiem I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej oraz plastycznej. Z wyróżnieniem ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Doktor Krzysztof Szymański posiada ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Swoją wieloletnią praktykę wykonywał w wielu szpitalach w Warszawie jak i poza granicami kraju. Jest dyrektorem medycznym w klinice Horizon Medical Center gdzie przyjmuje swoich pajcnetów, wykonuje zabiegi jak również trzyma pieczę nad medyczną sferą kliniki Horizon Medical Center.

Zabiegi, w których specjalizuje się Doktor Krzysztof Szymański w Horizon Medical Center:

Doktor Krzysztof Szymański specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej twarzy, piersi oraz ciała. Jest swego rodzaju architektem oraz artystą, który pomaga wielu pacjentom rozwiązać ich problemy.
Doktor Szymański jako chirurg plastyk wykonuje szereg zabiegów z zakresu korekty twarzy, a więc:
- korekta powiek (blefaroplastyka) polega na usunięciu nadmiaru skóry, blizny są prawie niewidoczne gdyż występują w naturalnych załamaniach powiek.
- korekta uszu zabieg plastyki uszu polega na dopasowaniu (chrząstki) uszu do twarzy i nadanie im regularnego kształtu, blizny występują za uszami i z czasem stają się niewidoczne.
- implanty twarzy - zabieg polega na wyborze odpowiedniego implantu np. żuchwy, policzków oraz prawidłowe umiejscowienie na twarzy. Zabieg dedykowany jest dla pacjentów z asymetrią twarzy.
- lift twarzy - polega na usunięciu nadmiaru skóry, która wraz z upływem czasu opada. Zabieg wykonywany jest z zachowaniem naturalnej mimiki pacjentki. Dedykowany jest dla wszystkich pacjentów, którzy chcą poprawić napięcie i jakość skóry na lata.
- korekta nosa - zabieg, który wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych, ale również i zdrowotnych.


Doktor Krzysztof Szymański w swoim wieloletnim doświadczeniu wykonał wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej piersi. Pacjentki, które wykonały zabieg u doktora w Horizon Medical Center – są bardzo zadowolone z efektów i bardzo żałują, że nie wykonały zabiegu wcześniej.
Doktor wykonuje:
- powiększanie piersi implantami - zabieg polega na wstawieniu wysokiej klasy jakości implantów w celu powiększenia piersi pacjentki.
- pomniejszenie piersi - zabieg dedykowany jest dla Pacjentek, które zmagają się z bólem kręgosłupa czy trudnościami dnia codziennego związane ze zbyt dużymi piersiami.
- modelowanie piersi własną tkanką tłuszczową - dzięki liposukcji systemem Body Jet pozyskaną tkankę tłuszczową przeszczepiamy w piersi modelując ich kształt oraz poprawiając tym samym skórę oraz jej napięcie.


Doktor Krzysztof Szymański jest również wizjonerem i dzięki różnym narzędziom spełnia marzenia swoich pacjentów o idealnej sylwetce.
Doktor Krzysztof Szymański wykonuje wiele zabiegów z zakresu korekty ciała:
- liposukcja Body Jet - bezpieczna dla pacjenta, liposukcja systemem Body Jet, dzięki której modelujemy ciało pacjenta usuwając lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.
- plastyka brzucha (korekta brzucha, abdominoplastyka) zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru skóry, która tworzy się np. ze wzg. szybkiego spadku wagi.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Krzysztof Szymański to lekarz z pasją, mimo swojego wieloletniego doświadczenia i praktyki zawodowej ciągle szkoli się i uczestniczy w wielu polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej. Doktor Krzysztof Szymański dzięki swojemu doświadczeniu wykłada na wielu uczelniach oraz jest zapraszany jako specjalista ze swojej dziedziny do licznej ilości programów telewizyjnych/radiowych. Jest również członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń,  International Confederation of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) oraz European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Efekty pracy lekarza – zdjęcia przed i po zabiegu

Najlepszą wizytówką lekarza – są efekty przed/po. Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć prac Doktora. Więcej zdjęć prac doktora – możemy udostępnić podczas konsultacji w Horizon Medical Center.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish