Lekarz Krzysztof Piórek, chirurg, flebolog - specjalista w leczeniu żylaków

lek. med. Krzysztof Piórek

Certyfikaty:

lek. med. Krzysztof Piórek

lek. med. Krzysztof Piórek

chirurg, flebolog

Doktor Krzysztof Piórek uznany flebolog jest  Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Początkowo pracował na oddziale chirurgii naczyniowej Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej przy ul. Banacha w Warszawie. Z wyróżnieniem ukończył również Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych.

Zabiegi, w których specjalizuje się Doktor Krzysztof Piórek w Horizon Medical Center:

Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej (takich jak: ClariVein, RFITT, EVLT, skleroterapia piankowa). Doktor Krzysztof Piórek z powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w klinice Horizon Medical Center. Jest specjalistą leczenia żylaków, jak sam twierdzi piękne nogi to zdrowe nogi. Doktor Krzysztof Piórek wykonuje specjalistyczne USG Doppler oraz układa plan leczenia indywidualnie dla pacjenta.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Krzysztof Piórek to lekarz z pasją, mimo swojego wieloletniego doświadczenia i praktyki zawodowej ciągle szkoli się i uczestniczy w wielu polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej. Doktor Krzysztof Piórek dzięki swojemu doświadczeniu wykłada na wielu uczelniach oraz jest zapraszany jako specjalista ze swojej dziedziny do licznej ilości programów telewizyjnych/radiowych. Jest również członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.. Doktor Krzysztof Piórek pracował jako Nauczyciel akademicki w latach 1997-2010 w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish