Leczenie łysienia | Warszawa. Cena zabiegu: leczenie wypadania włosów

Leczenie łysienia

Do podstawy leczenia łysienia konieczna jest wstępna analiza badań krwi (podstawowe badania krwi) jak również i badania hormonalne. Dopiero bo po weryfikacji badań lekarz medycyny estetycznej układa plan leczenia indywidualnie dla pacjenta.

W Horizon Medical Center Klinice Medycyny regeneracyjnej lekarze specjaliści zajmują się nie tylko leczeniem łysienia jak również i zahamowaniem procesu wypadania włosów. Stosowane techniki mezoterapii skóry głowy powodują wzmocnienie włosów i zahamowanie procesu ich wpadania. Dzięki składnikom aktywnym zawartym w produktach stosowanych do zabiegów – uśpione cebulki zostają pobudzone do produkcji nowych korzeni włosów.
Coraz częściej ze względu na otaczający nas środowisko i stres jaki odczuwamy –  odbija się to na naszych włosach – słabną i zaczynają wypadać. Również wypadanie włosów jest to jeden z powikłań różnych stanów chorobowych. Dzięki medycynie estetycznej możemy skutecznie pobudzić włosy do regeneracji jak również zahamować dalsze wypadania.

Leczenie łysienia

Zabiegi leczenia łysienia wykonywane w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center:

Leczenie łysienia poprzez zastosowanie osocza bogatopłytkowego, pobranego od pacjenta do mezoterapii skóry głowy, powoduje zainicjowanie procesu regeneracji i pobudzenia uśpionych cebulek do produkcji włosów.

Mezoterapia skóry głowy koktajlami to zabieg coraz częściej wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Powodem tego są bardzo dobre efekty w leczeniu łysienia i wielu zadowolonych z jej rezultatów pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę głowy przy pomocy zastrzyków.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish