Laserowa depilacja Magma | Warszawa Mokotów. Cena zabiegu depilacja Magma

Laserowa depilacja Magma

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Horizon Medical Center

Laserowa depilacja Magma usuwa owłosienie każdego koloru. Platforma Magma wyposażona jest w zaawansowanej technologii laser diodowy 808 nm do skutecznego, bezpiecznego i bezbolesnego usuwania owłosienia przy wszystkich rodzajach skóry. Laser diodowy 808 nm ma pięć zalet w stosunku do starszych metod epilacji:

  • komfort
  • szybkość
  • bezpieczeństwo
  • bezbolesny zabieg
  • skuteczność

Laserowa depilacja Magma

Fakty o zabiegu laserowa depilacja Magma

  • Czas trwania – do 60 minut
  • Powtórzenia – 1x
  • Rekonwalescencja – 7-14 dni

Depilacja owłosienia Magma jest to metoda usuwania niechcianego owłosienia, wykorzystująca energię laserową skierowaną do mieszków włosowych, powodując szkody termiczne zapobiega dalszemu wzrostowi włosów. Promieniowanie lasera bliskiej podczerwieni emitowane przez aplikator ALD jest absorbowane przez pigment znajdujący się w mieszku włosowym.

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen). Jedynie włosy w fazie wzrostu ulegają zniszczeniu podczas zabiegu. Pozostałe włosy znajdują się w fazie „uśpienia” (telogen). Po tym okresie następuje faza wzrostu (anagen), w której można znowu zniszczyć włos. Aby dokładnie usunąć najbardziej widoczne włosy, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów.

 

W zależności od grubości i koloru włosa, pierwsze efekty widać już po kilkunastu dniach od przeprowadzenia zabiegu. Wszystkie okolice oprócz nóg, zabieg należy powtarzać co 4 tygodnie, a nogi co 8-12 tygodni. Z czasem odstępy te mogą się wydłużyć ze względu na wolniejsze i słabsze odrastanie włosów.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty medycyny estetycznej, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: laserowa depilacja Magma

od 100 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish