Korekta pośladków

Wykonaj zabieg w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center

Korekta pośladków (operacja pośladków) zwiększa ich jędrność, uwypukla i podnosi pośladki, co znacznie wydłuża nogi i poprawia ogólny wygląd sylwetki.

Podniesienie pośladków to zabieg wykonywany zwykle u osób, które gwałtownie schudły i mają płaskie obwisłe pośladki z wyraźnym nadmiarem skóry. Osobom najczęściej zależy na ujędrnieniu, zaokrągleniu lub powiększeniu pośladków.

Powiększenie pośladków jest wykonywane z wielu powodów – aby uzyskać proporcjonalne mięśnie pośladkowe, lub aby powiększyć pośladki. Do zabiegu wykorzystywane są najwyższej jakości implanty.

Korekta pośladków

Fakty o zabiegu korekta pośladków:

  • Czas trwania – ok. 120 minut
  • Wizyty kontrolne – 3x
  • Rekonwalescencja – 10-14 dni

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje korektę pośladków polegający na zastosowanie wybranego implantu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub/i ogólnym.

Rekonwalescencja:
Przez kilka dni po zabiegu odczuwalny jest ból, który można kontrolować dostępnymi bez recepty środkami przeciwbólowymi, w razie konieczności lekarz przepisuje dodatkowe leki przynoszące ulgę. Gojenie ran trwa około 7-10 dni, w tym czasie lekarz etapami usuwa szwy pooperacyjne. Powrót do normalnej aktywności możliwy jest po około 10-14 dniach od zabiegu.

Kontrole po zabiegu:
Po 5-10 dniach lekarz etapami zdejmuje szwy, wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, pół roku i roku po zabiegu.

Efekty operacji:
Trwałe.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: korekta pośladków

od 6 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

TOP
Show Buttons
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Hide Buttons