Korekta pośladków

Wykonaj zabieg w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center

Korekta pośladków to zabieg na który decyduje się coraz więdzej osób. Poprawę wyglądu pośladków wykonuje się nie tylko ze wzg. estetycznych, jak również np. na skutek usunięcia mięśnia pośladków poprzez wypadek i inne sytuacje losowe. W Horion Medical Center lekarze specjaliści na konsultacji dobierają odpowiednią korektę pośladków indywiudalnie do pacjenta.

Korekta pośladków zwiększa ich jędrność, uwypukla i podnosi pośladki, co znacznie wydłuża nogi i poprawia ogólny wygląd sylwetki.

Modelowanie pośladków własną tkanką tłuszczową (operacja pośladków) to zabieg wykonywany zwykle u osób, które gwałtownie schudły i mają płaskie obwisłe pośladki z wyraźnym nadmiarem skóry. Osobom najczęściej zależy na ujędrnieniu, zaokrągleniu lub powiększeniu pośladków.

Powiększenie pośladków implantami jest wykonywane z wielu powodów – aby uzyskać proporcjonalne mięśnie pośladkowe, lub aby powiększyć pośladki. Do zabiegu wykorzystywane są najwyższej jakości implanty.

Korekta pośladków

Fakty o zabiegu korekta pośladków:

  • Czas trwania – ok. 120 minut
  • Wizyty kontrolne – 3x
  • Rekonwalescencja – 10-14 dni

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje korektę pośladków polegający na zastosowanie wybranego implantu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub/i ogólnym.

Rekonwalescencja:
Przez kilka dni po zabiegu odczuwalny jest ból, który można kontrolować dostępnymi bez recepty środkami przeciwbólowymi, w razie konieczności lekarz przepisuje dodatkowe leki przynoszące ulgę. Gojenie ran trwa około 7-10 dni, w tym czasie lekarz etapami usuwa szwy pooperacyjne. Powrót do normalnej aktywności możliwy jest po około 10-14 dniach od zabiegu.

Kontrole po zabiegu:
Po 5-10 dniach lekarz etapami zdejmuje szwy, wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, pół roku i roku po zabiegu.

Efekty operacji:
Trwałe.

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o zabiegu, o jego przebiegu i informuje o ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Cena zabiegu: korekta pośladków

od 6 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish