Klejenie żylaków Venaseal

Wykonaj zabieg w Klinice Flebologii Horizon Medical Center

Klejenie żylaków Venaseal, zabieg wykorzystuje działanie kleju tkankowego z grupy cyjanoakrylatów. Wprowadzenie kleju powoduje bezpieczne, odwracalne włóknienie żylaka. Po upływie kilku tygodni dochodzi do reakcji zarastania światła naczynia i organizm stopniowo wyłącza dana żyłę z krwioobiegu.

Klejenie żylaków w większości przypadków zastępuje chirurgiczną metodę usuwania ich. Procedura wykonywana jest pod kontrola USG i trwa średnio 10-15 min, natomiast cały zabieg obejmujący obydwie nogi trwa około 20-45 min. Lekarz wykorzystuje znieczulenie miejscowe i poprzez przezskórne nacięcie wprowadza kaniule, kontrolując cały przebieg na monitorze USG.

Następnie podczas wysuwania kaniuli podaje punkt po punkcie minimalna ilość kleju, uciskanie nogi sondą USG, co powoduje zbliżenie do siebie ścian naczyń i ostatecznie je skleja.

Po zabiegu klejenie żylaków metodą Venaseal nogi pozostają bez szpecących blizn, ponieważ nie zakładane są szwy. Dzięki czemu zostaje całkowicie zachowana estetyka nóg . Zaleceniem po zabiegowym jest noszenie pończochy uciskowych, które należy nosić przez kilka dni łącznie z nocą. Po zabiegu klejenia żylaków Venaseal wskazany jest 30 minutowy spacer. Kontrola odbywa się po 3 tygodniach.

Klejenie żylaków
VenaSeal

Główne zalety zabiegu klejenie żylaków VenaSeal:

  • szybkość zabiegu (ok 30 min)
  • bezbolesność zabiegu
  • brak konieczności pozostawania w klinice po zabiegu
  • praktyczni natychmiastowa rehabilitacja
  • okres po zabiegowy nie wymaga zwolnienia z pracy

Przed wizytą warto wiedzieć:

Przed zabiegiem pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u specjalisty flebologa, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej: Leczenie żylaków

Cena zabiegu: klejenie żylaków VenaSeal

od 7 000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

TOP
Show Buttons
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Hide Buttons