Ginekologia estetyczna

Klinika Ginekologii Estetycznej Horizon Medical Center Warszawa

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która stale się rozwija, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w oparciu o najnowsze badania medyczne. Pewne jest, że w najbliższym czasie będzie się dynamicznie rozwijać proponując kobietom jeszcze lepsze efekty korekcji miejsc intymnych przy wykorzystaniu nowych metod i zabiegów. Klinika ginekologii estetycznej Horizon Medical Center wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, a przede wszystkim potrzebom każdej kobiety zaprasza do zapoznania się z ofertą wykonywanych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Dla kogo ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna polecana jest dla wszystkich kobiet szczególnie dla kobiet, które urodziły dziecko, po porodzie. Na skutek ciąży jak i porodu – wiotkość oraz elastyczność szyjki macicy znacząco spada, powodując dyskomfort jak również brak odczuć podczas stosunku intymnego. Dzięki ginekologii estetycznej można znacząco zregenerować szyjkę macicy po ciąży.

Problem nietrzymania moczu jest już powszechny i dotyka zarówno młode kobiety jak również i starsze. Nietrzymanie moczu może być spowodowane ciążą i porodem jak również i innymi czynnikami. Specjaliści z Horizon Medical Center polecają dla swoich pacjentek zastosowanie lasera ginekologicznego, który nie tylko rozwiąże problem nietrzymania moczu jak również i zregeneruje oraz zrewitalizuje miejsca intymne.

W Horizon Medical Center istnieje możliwość wykonania USG ginekologiczne oraz badania cytologicznego. Wykonanie takich badań jest bardzo ważne w profilaktyce raka szyjki macicy.

Ginekologia estetyczna

Zabiegi ginekologii estetycznej

Klinika Ginekologii Estetycznej Horizon Medical Center Warszawa

Wypełnianie warg sromowych

Modelowanie warg sromowych większych jest to zabieg służący nie tylko estetyce okolic intymnych, ale również działający ochronnie na narządy głębiej położone, ograniczający zakażenia, podrażnienia, otarcia. Zabieg zapewnia długotrwały efekt.

Rewitalizacja warg sromowych

Utrata jędrności oraz wypełnienia warg sromowych większych jest skutkiem starzenie się tkanek, redukcji masy ciała lub czynnikami wrodzonych. Polecany jest zabieg rewitalizacji warg sromowych w celu poprawy komfortu życia osobistego i intymnego.

Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne służą do zabiegów skutecznego odmładzania i liftingu okolic intymnych. Polecane są dla wszystkich pacjentek. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Cytologia (badanie cytologiczne)

Podstawowe badanie ginekologiczne w celu profilaktyki w kierunku raka szyjki macicy. Badanie cytologiczne, czyli inaczej wymaz z szyjki macicy kobiety, jest podstawowym badaniem profilaktycznym raka szyjki macicy.

USG ginekologiczne

Jest podstawową metodą diagnostyczną w ginekologii i położnictwie. Badanie to pozwala na dokładną ocenę nawet najmniejszych struktur narządów rodnych np. błony śluzowej macicy.

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Przyczyną tej przykrej dolegliwości jest zazwyczaj przebyty poród. Jednak do rozwinięcia wysiłkowej nietrzymania moczu przyczyniają się wszystkie czynniki, które wypływają na osłabienie mięśni miednicy, niedobory hormonalne związane z menopauza, wady wrodzone oraz radioterapia i przebyte operacje cewki moczowej.

USG piersi

Badanie USG piersi jest podstawowym elementem w diagnostyce zmian nowotworowych piersi. To bezbolesne i całkowicie nieinwazyjne badania pozwala na wykrycie już nawet kilkumilimetrowych zmian.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish