FAQ - pytania i odpowiedzi - Klinika Horizon Medical Center

FAQ

Tak, w klinice można wykonać wszystkie badania laboratoryjne, po wcześniejszym umówieniu w rejestracji.
Koszt kompletu badań krwi do zabiegu to około 200-250 zł.

Niestety, nie wykonujemy badań RTG i EKG.W rejestracji kliniki otrzymają Państwo skierowanie na badanie RTG/EKG oraz adresy placówek w których można wykonać badania.

Badanie doppler można wykonać bez skierowania.
Koszt badania doppler dwóch nóg to 280 zł, jednej nogi to 210zł.

Zachęcamy pacjentów, którzy wybierają się na konsultację lekarską do stworzenia listy pytań i wątpliwości, o które chcieliby się zapytać podczas konsultacji. Lekarz specjalista podczas konsultacji szczegółowo omawia z pacjentem całą procedurę zabiegu oraz efekty. Pacjentom którzy wybierają się na konsultację do np. lekarza ortopedy prosimy o zabranie badań (rtg, rezonans) oraz dokumentację medyczną o ile taką posiadają.

Przed zabiegiem niezbędne jest wykonanie badań krwi, łącznie z oznaczeniem grupy krwi oraz EKG i RTG klatki piersiowej. Dodatkowo przy zabiegu w obrębie jamie brzusznej lub piersi, należy wykonać jeszcze badanie USG.

Więcej o badaniach przed zabiegiem »

Na zabieg należy stawić się na czczo (co najmniej 6h przed zabiegiem bez jedzenia i picia), z oryginalnym kompletem wyników badań, bez biżuterii i makijażu. W dniu operacji należy powstrzymać się od palenia papierosów, nie należy brać również żadnych leków niekonsultowanych wcześniej z lekarzem prowadzącym.

Więcej o zaleceniach przed zabiegiem »

Nie, zazwyczaj przed zabiegami z zakresu medycyny estetycznej lekarz nie wymaga wykonania żadnych badań.

Oczywiście, współpracujemy z systemem Mediraty, który ma przygotowany dogodny system ratalny. Wszystkie informacje o wysokości rat czy też oprocentowanie rat przekaże Państwu konsultant Medirat po wcześniejszym ustaleniu z rejestracją Kliniki.

Oczywiście, istnieje możliwość pozostania na noc w Klinice pod opieką wykwalifikowanej pielęgniarki. Koszt pobytu nocnego to koszt 850zł. Pacjenci po zabiegach w znieczuleniu ogólnym zawsze pozostają na noc w Klinice.

Oczywiście, pacjent może wykupić dowolne znieczulenie do każdego zabiegu. Koszt znieczulenia to ok. 1500 zł.

Należy złożyć własnoręcznie podpisany wniosek o wydanie dokumentacji medycznej w rejestracji kliniki.

Tak, klinika jest zaopatrzona w terminale obsługujące wszystkie karty.

Niestety nie, wszystkie nasze zabiegi są wykonywane odpłatnie.

Wjazd do Kliniki jest przez szlaban z flagami od ulicy Domaniewskiej na przeciw straży pożarnej. Na szlabanie jest srebrny guzik – który po naciśnięciu zgłasza się ochrona i otwiera automatycznie szlaban.

Dla naszych pacjentów są bezpłatne miejsca postojowe pod Kliniką. Miejsca postojowe oznaczone są tabliczką z logo Kliniki.

Oczywiście – Przystanek Domaniewska
Tramwajem -> 41; 31; 18; 17
Autobusem-> 138; 136; 218

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje? Napisz na kontakt@horizonmedical.pl lub zadaj pytanie w formularzu kontaktowym.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish