Dr Piotr Godek

Certyfikaty:

Dr Piotr Godek

Dr Piotr Godek

ortopeda, osteopata, traumatolog

Doktor Piotr Godek, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie II Wydział Lekarski, specjalizacja z ortopedii i traumatologii 1996 i 2003. Swoje doświadczenie nabywał jako asystent wielu oddziałów urazowych Szpitala Bielańskiego i Barska w Warszawie. Z wyróżnieniem skończył Sutherland College of Osteopathic Medicine i Polską Akademię Osteopatii. Jest dyplomowanym osteopatią od 2010.

Doktor Piotr Godek przeprowadza fachową i rzetelną diagnostykę obrazowa narządu ruchu. Ciągle poszerza swoją wiedzę w osteopatii i leczeniu bólu. Jest uczestnikiem wielu naukowych szkoleń i seminariów poświęconych leczeniu kręgosłupa.
Doktor Piotr Godek w Horizon Medical Center w Warszawie specjalizuje się w leczeniu stawów i kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem osteopatii. Doktor Godek jako pierwsze przeprowadza diagnostykę USG po czym wywiad z pacjentem oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia. Doktor Godek wykonuje pod kontrolą USG różne iniekcje odstawowe oraz blokady w ostrych zespołach bólowych.
W Horizon Medical Center dr Godek wykonuje przeszczep komórek macierzystych pozyskanych i wyodrębnionych z tkanki tłuszczowej. Zabieg mający na celu przeszczepu komórek macierzystych coraz bardziej zyskuje zaufanie i sympatię pacjentów, ze wzg. na dobre efekty po zabiegu.

Doktor Godek konsultuje pacjentów Horizon Medical Center
w Klinice Sutherland Medical Center w Warszawie
ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 32/14, 04-036.
W naszej Klinice wykonuje operacje oraz podaje komórki macierzyste do kręgosłupa.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish