Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Certyfikaty:

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Lekarz Medycyny Estetycznej

Doktor Edyta Adamczyk-Kutera to absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Posiada dyplom lekarza medycyny estetycznej.

Pani Doktor Edyta Adamczyk–Kutera należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako wykładowca uczestniczyła w wielu różnych międzynarodowych i krajowych kongresach poświęconych medycynie estetycznej i anti-angning, m.in.: w Rzymie, Kapsztadzie, Lwowie, Miami.

Współpracuje z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej oraz z Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice, jest też konsultantką Programu Przeciwstarzeniowego LEAP. Jako zwolenniczka holistycznego podejścia do medycyny estetycznej, wychodzi z założenia, że leczenie i profilaktykę należy rozpoczynać od diagnozowania przyczyn, a nie walki z objawami.
Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc różnych międzynarodowych i krajowych kongresach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz bierze też udział w rozmaitych kursach i szkoleniach praktycznych.

Pani Doktor Edyta Adamczyk – Kutera w Horizon Medical Center wykonuje szereg różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takie jak:

  • usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej
  • wypełnianie zmarszczek, volumetria twarzy
  • plexr
  • rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • mezoterapia skóry głowy zapobieganie wypadania włosów
  • lifting twarzy nici PDO

Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie dobierając odpowiedni zabieg oraz kurację anti-anging. Pani Doktor Edyta Adamczyk – Kutera konsultuje i bada pacjentów zainteresowanych wlewami witaminowymi na wzmocnienie organizmu od wewnątrz. Poleca wiele wlewów witaminowych, które nie tylko wzmacniają kondycję jak również i podnoszą odporność na choroby i stres.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj