Dr Andrzej Komor

Certyfikaty:

Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor

chirurg, ortopeda, traumatolog

Doktor Andrzej Komor jest ortopedą traumatologiem. W latach 1986-1992 studiował na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2001 r. z wyróżnieniem zdał egzaminy specjalizacyjne II stopnia.

Prowadzi prywatną praktykę w Polsce oraz jest konsultantem w Fundacion Hospital Calahorra w Hiszpanii. W 2000 r. został uhonorowany stypendium Europejskiej Federacji Towarzystw Ortopedii i Traumatologii w Belgii. Jest lekarzem w Polskiej Misji Medycznej, brał udział w ratowaniu ofiar trzęsienia ziemi w Pakistanie w 2005 r. i w Indonezji w 2006 r., za co został odznaczony orderem „Za ofiarność i odwagę”.


Od wielu lat związany jest z medycyną sportową. Do 2007 r. prowadził opiekę lekarską nad młodzieżową Reprezentacją Polski w piłce nożnej, a od 2012 r. do dnia dzisiejszego jest konsultantem zespołu futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. W trakcie EURO 2012 był „lekarzem płyty” odpowiedzialnym za opiekę medyczną zawodników i sędziów.


Doktor Andrzej Komor jest autorem wielu publikacji i wystąpień medycznych na temat m.in. patologii stawu ramiennego czy artroskopii stopy i stawu skokowego. Regularnie bierze udział w konferencjach, sesjach i zjazdach ortopedycznych w Polsce i za granicą jako słuchacz lub wykładowca, jak np. na 2gim Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej czy AO Basic i Advanced Course.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish