Dietetyk Justyna Malinowska

Certyfikaty:

Dietetyk Justyna Malinowska

Dietetyk Justyna Malinowska

dietetyk

Dietetyk Justyna Malinowska, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest to młoda, pełna pasji specjalistka z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego. Doświadczenie zdobyła na oddziałach: ginekologicznym, położniczym, endokrynologicznym, neurochirurgii, nefrologii, żywienia klinicznego, transplantologii, chirurgii bariatrycznej, diabetologicznym, nadciśnienia tętniczego, kardiologicznym w warszawskich szpitalach, m.in. Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym, Wojskowym Instytucie Medycznym, Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej.

Justyna Malinowska dobiera dietę i zalecenia żywieniowe indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, mając na uwadze jego stan zdrowia i związane z nim zapotrzebowanie na składniki odżywcze, obecny stan odżywienia oraz preferencje smakowe.

Dodatkowo, dietetyk Justyna Malinowska interesuje się alternatywnymi sposobami leczenia, w tym ziołolecznictwem i ukończyła kurs Zielarsko-Medyczny w 2017 roku.


Jak wygląda współpraca ze mną?

  1. Na pierwszej konsultacji najważniejsze jest dla mnie poznanie Ciebie, twoich nawyków żywieniowych, stanu twojego zdrowia. Ta wizyta będzie podstawą wszystkich późniejszych działań.
  2. Pierwsza wizyta będzie też momentem na zaplanowanie pogłębionej diagnostyki - dzięki możliwościom jakie oferuje klinika będzie można wykonać specjalistyczne testy diagnostyczne.
  3. Zastanowimy się wspólnie, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Wyznaczymy cele i plan terapii.
  4. Zmiana sposobu żywienia to proces, który wymaga zaangażowania i aktywnej postawy, dlatego możliwe, że wyjdziesz z gabinetu z jakimś zadaniem do zrobienia przed przyjściem na kolejną konsultację.
  5. Jeśli zdecydujesz się na kupno jadłospisu lub zaleceń, otrzymasz je ode mnie na kolejnej konsultacji. Omówię dokładnie swoje założenia i odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
  6. Konsultacje kontrolne będą służyły monitorowaniu Twoich postępów, dostosowywaniu diety i zaleceń do aktualnej masy ciała i potrzeb.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish