ClariVein Warszawa cena. Usuwanie żylaków ClariVein opinie, zalecenia

ClariVein (leczenie żylaków)

Wykonaj zabieg w Klinice Medycyny Regeneracyjnej Horizon Medical Center

ClariVein to szybkie i eleganckie rozwiązanie problemu żylaków. Żylaki w krajach zachodnich występują niezwykle często i są jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Blisko 60% dorosłych w Polsce cierpi z powodu zmian żylakowatych nóg. Nie jest to wyłącznie problem kosmetyczny – nieleczone żylaki dużych żył kończyn dolnych mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Za przyczynę chorób żył uważa się obciążenie dziedzicznym osłabieniem ścian żylnych. Kolejnymi czynnikami, które predysponują do powstawania żylaków są:

  • ciąża
  • brak ruchu
  • nadwaga
  • dłuższe stanie lub siedzenie
  • refluks żylny (niewydolność zastawek)
  • wiek
  • płeć żeńska
  • tryb życia

Doskonałe efekty estetyczne – bez blizn, obrzęków, siniaków i przebarwień.

Fakty o zabiegu ClariVein:

  • Czas trwania – ok. 45 minut
  • Wizyty kontrolne – 1x

Cewnik ClariVein został specjalnie opracowany w celu bezbolesnego i w minimalnym stopniu inwazyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych

Usuwanie żylaków polega na wprowadzeniu cewnika do poddawanej zabiegowi żyły, gdzie jego końcówka bardzo szybko rotuje, co prowadzi do reakcji fizjologicznej – zwężenia naczynia krwionośnego. Jednocześnie jest wstrzykiwany roztwór sklerotyzacyjny. Rotacja cewnika zapewnia równomierny kontakt roztworu z wewnętrzną ścianą żyły i jej sklerotyzację – zamknięcie na całej długości. Całkowicie wyeliminowano bolesność po zabiegu, uszkodzenia nerwów, tkanki podskórnej i samej skóry, powstające w wyniku działania ciepła, jak to ma miejsce podczas zabiegów za pomocą lasera lub prądu radiofrekwencyjnego.

Przed wizytą:

Przed zabiegiem Clarivein pacjent kierowany jest najpierw na konsultację u flebologa, który szczegółowo opowiada o jego przebiegu i informuje o jego ostatecznych efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentów, by przed tą wizytą przygotowali listę nurtujących ich pytań.

Czytaj więcej: Leczenie żylaków

ClariVein cena:

od 4000 zł

* Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem. Cena zależy od stopnia zaawansowania zabiegu.

* Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny system ratalny. Dowiedz się więcej, kliknij w przycisk poniżej.

Dzwoń i dowiedz się wszystkiego natychmiast!

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish