Chirurgia plastyczna Warszawa. Cennik chirurgii plastycznej, koszt operacji

Chirurgia plastyczna Warszawa

operacje plastyczne - klinika Horizon Medical Center

Chirurgia plastyczna jest szeroką dziedziną medycyny, która stale się rozwija. Dzięki nowym technikom specjaliści wykonują szereg zabiegów uzyskując lepszy efekt dbając jednocześnie o komfort pacjenta przed, w trakcie i po zabiegu chirurgicznym.

Operacje chirurgii plastycznej

Każda operacja plastyczna jest nie jako sztuką i dziełem lekarza specjalisty chirurga plastyka – który często nazywany jest również artystą. W zakres zabiegów chirurgii plastycznej wchodzą zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy np. operacja nosa, korekta uszu, lifting twarzy i szyi, plastyka powiek oraz zabiegi w obrębie piersi: powiększanie piersi implantami, redukcja piersi i podnoszenie piersi oraz wiele zabiegów w obrębie ciała: liposukcja systemem Body Jet, plastyka brzucha, ud, ramion.

Dobry chirurg plastyczny

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej serdecznie zapraszamy na konsultację do naszych specjalistów. Nasi lekarza chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, opowiedzą o całej procedurze zabiegu oraz o efektach. Chirurdzy plastycy mają wieloletnie doświadczenie, używają najnowocześniejszego sprzętu i metod operacji.

Chirurgia plastyczna Warszawa. Dobry chirurg plastyczny

Lifting twarzy - chirurgia plastyczna twarzy

Lifting twarzy to zabieg chirurgii plastycznej przeznaczony dla osób borykających się z niedoskonałościami w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi głębokimi zmarszczkami lub bruzdami. Zabieg liftingu twarzy wykonuje się głównie z powodów estetycznych i w celu poprawy samopoczucia pacjenta.

Implanty twarzy - chirurgia plastyczna twarzy

Wstawienie implantu twarzy to zabieg chirurgii plastycznej, który koryguje brodę, policzki, żuchwę lub owal twarzy. Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Plastyka powiek - chirurgia plastyczna twarzy

Operacje plastyczne powiek należą do jednych z najczęściej wykonywanych operacji chirurgii plastycznej. Plastyka powiek to zabieg przeznaczony dla osób z nadmiarem skóry na powiekach górnych lub dolnych. Wykonuje się go z różnych powodów – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych – u pacjentów, którzy skarżą się na problemy z widzeniem związanym z opadaniem zbyt ciężkich powiek.

Podniesienie brwi - chirurgia plastyczna twarzy

Podniesienie brwi - zabieg chirurgii plastycznej dla osób, które chcą odmłodzić wyraz twarzy, dodać siły swojemu spojrzeniu oraz zniwelować wrażenie zmęczenia. Brwi są bardzo ważnym elementem oprawy oczu, to one w dużej mierze determinują wygląd całej twarzy. Zabieg chirurgicznego podniesienia brwi wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Operacja plastyczna uszu - chirurgia plastyczna twarzy

Operacja uszu to zabieg chirurgii plastycznej, którego efektem jest bliższe przyleganie uszu do skóry głowy i często daje on pacjentom poczucie większej pewności siebie, wynikające z pozbycia się kompleksu odstających uszu.

Operacja nosa - chirurgia plastyczna twarzy

Nos, który znajduje się w centrum twarzy, zazwyczaj nie przyciąga uwagi innych, jeżeli niczym specjalnym się nie wyróżnia. Wiedzą o tym osoby, które cierpią z powodu zbyt dużego, krzywego, za długiego lub garbatego nosa.

Lipofilling - chirurgia plastyczna twarzy

Lipofilling to rewolucyjna technika, która wykorzystuje własną tkankę tłuszczową jako naturalny wypełniacz zwiększający objętość skóry dający natychmiastowe efekty i naturalną korektę zmarszczek, fałd i konturu twarzy. Lipofilling przywraca młodzieńczy, świeży wygląd i sprężystość skóry.

Powiększanie biustu implantami - chirurgia plastyczna piersi

Powiększanie piersi to zabieg chirurgii plastycznej, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center zabieg wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Powiększanie biustu własnym tłuszczem - chirurgia plastyczna piersi

Beauli to zabieg chirurgii plastycznej, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w nieinwazyjny sposób. Jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm, ponieważ biust modelowany jest przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała pacjentki.

Zmniejszanie piersi - chirurgia plastyczna piersi

Duże piersi dla wielu kobiet są powodem do dumy, jednak zdarza się, że ich wielkość znacznie odbiega od średniej i zamiast radości, przynosi pacjentce znaczne obniżenie komfortu życia. Zbyt duże piersi swoim ciężarem poważnie nadwerężają kręgosłup, powodując przykre dolegliwości bólowe i trudności z normalnym, codziennym funkcjonowaniem.

Przywracanie kształtu piersi (lifting piersi) - chirurgia plastyczna piersi

Przywracanie kształtu piersi to zabieg mający na celu ich podniesienie. Jest on rodzajem operacji polegającej na wycięciu nadmiaru skóry i zszyciu tkanki tak, aby podnieść piersi i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd. Celem zabiegu jest przywrócenie piersiom odpowiedniego kształtu poprzez wymodelowanie.

Ginekomastia - chirurgia plastyczna piersi

Ginekomastia jest to przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn. Dla wielu osób ginekomastia jest dotkliwym defektem, który wpływa zarówno na wygląd zewnętrzny jak i działa na psychikę, pogarszając samoocenę. Chirurgia plastyczna daje możliwość szybkiego i relatywnie niedrogiego rozwiązania tego problemu.

Liposukcja wodna - chirurgia plastyczna piersi

Liposukcja wodna systemem Body Jet jest to bezpieczna dla Pacjenta metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Zabieg polega na wypłukiwaniu nadmiaru tkanki, chroniąc skórę oraz naczynia. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn niezależnie od wieku.

Wypełnianie ubytków ciała własną tkanką tłuszczową - chirurgia plastyczna piersi

System Body Jet jest to zabieg chirurgii plastycznej, który polega na przeszczepie lokalnym w wybrane miejsce przez pacjenta np. pośladki tkanki tłuszczowej pacjenta. Zabieg jest bezpieczny. Zabieg Liposukcji systemem Body Jet poprzedza przeszczep tkanki.

Plastyka brzucha - chirurgia plastyczna piersi

Abdominoplastyka (plastyka brzucha) polecana jest osobom, które na skutek dużego spadku wagi nadal borykają się z nadmiarem skóry w okolicy brzucha. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę chirurga plastyka. Przed zabiegiem pacjent kierowany jest na USG brzucha.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish