Chirurgia plastyczna twarzy | Warszawa. Cena - zabiegi chirurgii plastycznej twarzy
Chirurgia plastycznazabiegi chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna twarzy

Chirurgia plastyczna twarzy to nie tylko zabiegi korekty twarzy wykonywane ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Odstające uszy, nadmiar skóry powiek, który zasłania pole widzenia, problemy z oddychaniem na skutek krzywej przegrody to tylko część powodów z jakimi zgłaszają się do naszej Kliniki pacjenci. Dzięki chirurgii plastycznej możliwe są korekty np. asymetrii twarzy, które powodują wielki dyskomfort wśród pacjentów.

Najważniejszym momentem jest konsultacja ze specjalistą chirurgiem plastykiem. Podczas konsultacji omawiane są szczegóły zabiegu, cała procedura oraz efekt jaki będzie można uzyskać. W Horizon Medical Center chirurg plastyk dobiera indywidualnie dla każdego pacjenta odpowiednią metodę korekty twarzy przy jednoczesnym zachowaniu jej naturalnego wyglądu. Przed procedurą zabiegową lekarz szczegółowo opisuje kroki przygotowania do zabiegu, samego zabiegu jak również i rekonwalescencji.

Chirurgia plastyczna twarzy

Zabiegi chirurgii plastycznej twarzy wykonywane w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center:

Lifting twarzy polega na chirurgicznym zabiegu napięcia skóry zachowując jej mimikę.

Zastosowanie implantów podbródka, żuchwy czy policzków spowoduje wyrównanie asymetrii twarzy zachowując jej naturalny wygląd.

Korekta powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry powiek oraz jeżeli istnieje taka konieczność przepuklin tłuszczu zagałkowego, blizny powstające po zabiegu są całkowicie niewidoczne gdyż występują w naturalnych załamaniach powiek.

Zabieg polega na chirurgicznej korekcie nosa i jego składowych np. przegrody czy też czubka nosa. Korektę nosa wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych jak również i zdrowotnych np. problemy z prawidłowym oddychaniem przez nos.

Zabieg wykonuje się już u dzieci od 7lat oraz u dorosłych, polega na korekcie małżowin usznych i dostosowanie ich równego kształtu do pacjenta.

Zabieg polega na modelowaniu twarzy wcześniej pobraną tkanką tłuszczową od pacjenta. Dzięki zastosowaniu lipofillingu możemy wypełnić zmarszczki.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish