Chirurgia plastyczna piersi | Warszawa. Klinika chirurgii plastycznej piersi
Chirurgia plastycznazabiegi chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna piersi

Chirurgia plastyczna piersi to nie tylko zabiegi korekty piersi wykonywane ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Pacjenci zgłaszający się do Kliniki często borykają się z różnymi problemami np. asymetria piersi, zbyt duże lub małe piersi, pierś po mastektomii – problemy te mogą stwarzać dyskomfort, jak również wpływać na ich życie codzienne oraz psychikę.

Najważniejszym momentem jest konsultacja ze specjalistą chirurgiem plastykiem. Podczas konsultacji omawiane są szczegóły zabiegu, cała procedura oraz efekt jaki będzie można uzyskać. W Horizon Medical Center chirurg plastyk dobiera indywidualnie dla każdego pacjenta odpowiednią metodę korekty piersi. Przed procedurą zabiegową lekarz szczegółowo opisuje kroki przygotowania do zabiegu, samego zabiegu jak również i rekonwalescencji.

Chirurgia plastyczna piersi

Zabiegi chirurgii plastycznej piersi wykonywane w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center:

Powiększanie piersi to zabieg, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center zabieg wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Beauli to zabieg, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w nieinwazyjny sposób. Jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm, ponieważ biust modelowany jest przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała pacjentki.

Duże piersi dla wielu kobiet są powodem do dumy, jednak zdarza się, że ich wielkość znacznie odbiega od średniej i zamiast radości, przynosi pacjentce znaczne obniżenie komfortu życia. Zbyt duże piersi swoim ciężarem poważnie nadwerężają kręgosłup, powodując przykre dolegliwości bólowe i trudności z normalnym, codziennym funkcjonowaniem.

Przywracanie kształtu piersi to zabieg mający na celu ich podniesienie. Jest on rodzajem operacji polegającej na wycięciu nadmiaru skóry i zszyciu tkanki tak, aby podnieść piersi i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd. Celem zabiegu jest przywrócenie piersiom odpowiedniego kształtu poprzez wymodelowanie.

Ginekomastia jest to przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn. Dla wielu osób ginekomastia jest dotkliwym defektem, który wpływa zarówno na wygląd zewnętrzny jak i działa na psychikę, pogarszając samoocenę. Chirurgia plastyczna daje możliwość szybkiego i relatywnie niedrogiego rozwiązania tego problemu.

Podniesienie biustu to zabieg dedykowany kobietom w średnim wieku. Wiele kobiet marzy o atrakcyjnym i jędrnym biuście – czas jednak nie działa na korzyść Pań, ponieważ procesy starzenia, powodujące spadek produkcji kolagenu w organizmie, rozpoczynają się już po 25 roku życia. Powoduje to wiotczenie i stopniowe opadanie biustu.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish