Chirurgia plastycznazabiegi chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna ciała

Chirurgia plastyczna ciała to nie tylko zabiegi korekty ciała wykonywane ze względów estetycznych, ale i  zdrowotnych. Pacjenci zgłaszający się do Kliniki często borykają się z różnymi problemami np. nadmiar tkanki tłuszczowej bądź skóry, który stwarza pacjentom problemy utrudniające życie codzienne. Najważniejszym momentem jest konsultacja ze specjalistą chirurgiem plastykiem. Podczas konsultacji omawiane są szczegóły zabiegu, cała procedura oraz efekt jaki będzie można uzyskać. W Horizon Medical Center chirurg plastyk dobiera indywidualnie dla każdego pacjenta odpowiednią metodę korekty ciała. Przed procedurą zabiegową lekarz szczegółowo opisuje kroki przygotowania do zabiegu, samego zabiegu jak również i rekonwalescencji.

Chirurgia plastyczna ciała

Zabiegi chirurgii plastycznej - ciało wykonywane w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center:

Liposukcja wodna systemem Body Jet jest to bezpieczna dla Pacjenta metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Zabieg polega na wypłukiwaniu nadmiaru tkanki , chroniąc skórę oraz naczynia. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn niezależnie od wieku.

System Body Jet zabieg polega na przeszczepie lokalnym w wybrane miejsce przez pacjenta np. pośladki tkanki tłuszczowej pacjenta. Zabieg jest bezpieczny. Zabieg Liposukcji systemem Body Jet poprzedza przeszczep tkanki.

Abdominoplastyka (plastyka brzucha) polecana jest osobom, które na skutek dużego spadku wagi nadal borykają się z nadmiarem skóry w okolicy brzucha. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę chirurga plastyka. Przed zabiegiem pacjent kierowany jest na USG brzucha.

Przydatne linki

Strefa Wiedzy

POLECAMY ARTYKUŁY:
DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish